Zespoły BKS Bobrzanie przegrały swoje mecze

Tymczasowe logo klubu BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. BKS Piłkarskie drużyny BKS Bobrzanie Bolesławiec przegrały wyjazdowe spotkania. Pierwszy zespół nie sprostał Wulkanowi Wrocław, przegrywając 0:2. Druga drużyna przegrała z Łużycami Lubań 2:3.
istotne.pl 0 mecz, wrocław, łużyce lubań, wulkan, bks bolesławiec

Piłkarska sobota nie była szczęśliwa dla bolesławieckich drużyn występujących w IV lidze i klasie okręgowej. Oba zespoły przegrały swoje mecze. Pierwsza drużyna rozgrywała mecz we Wrocławiu. Niestety, nasi piłkarze przegrali 0:2. Gole dla gospodarzy zdobyli Stasiak (28 minuta) i Dwernicki (87 minuta). BKS Bobrzanie Bolesławiec spadł z drugiego na czwarte miejsce w tabeli.

Druga drużyna BKS rozgrywała mecz w Lubaniu. Przeciwnikiem naszego zespołu były Łużyce Lubań. W 19 minucie spotkania bramkę zdobyli gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Misiurek. Bolesławianie wyrównali, w 32 minucie, po zespołowej akcji i golu Stańki. Kilka chwil później było już 2:1 dla gospodarzy. Gola zdobył ponownie Misiurek. Bolesławianie doporowadzili do remisu 2:2. Bramkę głową strzelił Dymek. W 49 minucie wynik spotkania ustalił Kędzierski. Mecz zakończył się zwycięstem Łużyc Lubań 3:2. Po tym spotkaniu nasza drużyna zajmuje ósme miejsce w tabeli.