Mistrzostwa gminy szkół podstawowych w siatkówce

Siatkarki z Żeliszowa
istotne.pl 0 zawody, gokis bolesławiec, siatkówka

Za nami mistrzostwa gminy szkół podstawowych w siatkówce. W rozegranym w Kruszynie turnieju siatkówki „2” zwyciężyły ekipy dziewcząt z SP w Żeliszowie i chłopców z SP w Ocicach.

Mistrzynie gminy w siatkówce "2"Mistrzynie gminy w siatkówce "2"fot. GOKiS w Bolesławcu z/s w Kruszynie
Mistrzowie gminy w siatkówce "2"Mistrzowie gminy w siatkówce "2"fot. GOKiS w Bolesławcu z/s w Kruszynie

W mistrzostwach w siatkówce „3”, które odbyły się w Żeliszowie, triumfowały zespoły gospodyń i chłopców z Kraśnika Dolnego.

Mistrzostwa „4” dziewcząt rozegrano w Trzebieniu, chłopcy rywalizowali w Ocicach. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się ekipa z SP w Trzebieniu, która w finale pokonała faworytki turnieju – zawodniczki z Żeliszowa. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna z Brzeźnika (młodych siatkarzy wsparła trójka dzielnych koleżanek).

(informacja GOKiS w Bolesławcu z/s w Kruszynie/ii)