Festyn Piłkarski organizuje BKS Bobrzanie Bolesławiec

Festyn Piłkarski organizuje BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. B.org Wielki Festyn Piłkarski odbędzie się 10 lipca. Nad imprezą patronat medialny sprawuje m.in. serwis Boleslawiec.org.
istotne.pl festyn, cracovia, bks bolesławiec

Festyn rozpocznie się już w najbliższy wtorek, 10 lipca, na stadionie miejskim przy ul. Spółdzielczej. Wszystkich kibiców na pewno zelektryzuje wiadomość, że do Bolesławca przyjedzie utytułowana KS Cracovia, najstarszy działający klub sportowy w Polsce. Co więcej, z legendą futbolu zmierzą się dwie drużyny – GPK Gorzów Wielkopolski i BKS Bobrzanie Bolesławiec. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji bolesławieckich piłkarzy. A wszystko to... za darmo.

To jednak nie koniec atrakcji. Festyn otworzy bowiem mecz oldboyów BKS-u przeciw drużynie Radnych i VIPów! Dorośli będą mogli także wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Będą to między innymi: piłka nożna Celtic Glasgow, koszulki, czapeczki formuły 1 ING Renault F1 Team oraz wiele, wiele innych. Najmłodsi kibice też nie będą narzekać na nudę – organizatorzy festynu przewidzieli dla nich chociażby: malowanie twarzy, gry, konkursy, balony, słodycze i mnóstwo upominków.

Impreza rozpocznie się o 16:00. Wstęp wolny! Dochód z festynu przeznaczony jest na działalność nowego klubu BKS Bobrzanie, który, również dzięki wsparciu bolesławieckich kibiców, ma szansę wiele osiągnąć. Serwis Boleslawiec.org, patron medialny wydarzenia, od lat wspiera poważne przedsięwzięcia w naszym mieście i trzyma kciuki za dalsze sukcesy nowego klubu piłkarskiego.

Patronem medialnym wydarzenia jest również Telewizja Lubań-Bolesławiec.

(informacja GA)