Ewelina Dębska wystąpi w półfinale Miss Polski Nastolatek

Ewelina Dębska
fot. Marcin Zabawa Bolesławianka Ewelina Dębska będzie reprezentować nasze miasto w lipcowym półfinale konkursu Miss Nastolatek. W ogólnopolskich castingach do konkursu Miss Polski uczestniczyło około 600 dziewcząt.
istotne.pl 0 konkurs, wybory, uroda

Reklama

Ewelina ma 16 lat. Jest świeżo upieczoną absolwentką bolesławieckiego gimnazjum. Interesuje się sportem i muzyką. Jak sama przyznaje, nie przestrzega żadnej szczególnej diety. Je to, na co ma ochotę. Do wystartowania w konkursie piękności namówiła nastolatkę koleżanka jej mamy. 16-latka postanowiła spróbować swych sił. Pojechała na casting do Legnicy. Tam jej urodę dostrzegł fotograf Arkadiusz Maciuszek. Zgłosił Ewelinę do konkursu Miss Ziemi Dolnośląskiej i... bolesławianka zdobyła tytuł I Wicemiss.

Ewelina DębskaEwelina Dębskafot. Marcin Zabawa

Wywalczony tytuł daje jej możliwość wzięcia udziału w półfinale Miss Polski Nastolatek, który rozpocznie się 16 lipca w Szczyrku. W etapie tym rywalizować będzie 60 nastolatek, z których połowa odpadnie. Półfinalistki obu konkursów piękności (zarówno Miss Polski, jak i Miss Nastolatek) wybrano spośród 600 dziewcząt z całego kraju. Nieoficjalnie mówi się, że Ewelina ma duże szanse na zakwalifikowanie się do finału, który odbędzie się we wrześniu i który transmitować będzie jedna z największych ogólnopolskich telewizji.

Ewelina DębskaEwelina Dębskafot. Marcin Zabawa

Ewelina bardzo miło wspomina poprzednie etapy konkursu. "Nie było rywalizacji, wszystkie dziewczyny się lubiły. Podchodziły do konkursu z dystansem" mówi I Wicemiss Ziemi Dolnośląskiej. Na początku, oczywiście, była trema. Po raz pierwszy brała udział w tego typu konkursie. Niemniej serdeczna atmosfera wśród uczestniczek sprawiła, że szybko zapomniała o stresie. Piękna nastolatka obawiała się jedynie tego, że za mało się uśmiecha.

Ewelina DębskaEwelina Dębskafot. Marcin Zabawa

Ewelina Dębska przyznaje, że spotykała się wyłącznie z pozytywnymi reakcjami znajomych. "Na razie wszyscy wysyłają SMS-y i trzymają za mnie kciuki" dodaje 16-latka. Do 20 lipca (wtedy bowiem ogłoszone zostaną wyniki półfinału) internauci mogą wybierać Miss Nastolatek Internetu 2007. Redakcja portalu Bolesławiec.org również trzyma kciuki za występ bolesławianki w półfinale i zachęca Czytelników, by weszli na stronę Miss Polski i wspomogli Ewelinę SMS-ami.

(informacja GA/ zdjęcia MZ)

Zobacz także

Ewelina Dębska na stronie Miss Polski

Reklama