Gimnazjum nr 2 najlepsze w zawodach lekkoatletycznych

Dziewczyna biegnie
istotne.pl 0 lekkoatletyka, edukacja, mosir bolesławiec, pceikk bolesławiec

Za nami mistrzostwa miasta i powiatu szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano 12 maja na stadionie miejskim. Mistrzyniami Bolesławca i powiatu zostały dziewczęta z GS nr 2, występujące w składzie: Aleksandra Bojanowska, Paula Kowalik, Daria Kłosowska, Kamila Kruk, Patrycja Drążkiewicz, Agnieszka Bosek i Paula Wilk. Wicemistrzostwo miasta wywalczyły lekkoatletki z GS nr 1 (trzecie miejsce w klasyfikacji powiatowej), a wicemistrzostwo powiatu – zawodniczki z Nowogrodźca.

W kategorii chłopców mistrzostwo miasta i powiatu wywalczyła ekipa z GS nr 2, występująca w składzie: Daniel Długosz, Łukasz Krawiec, Patryk Mocny, Łukasz Rogacki, Michał Stańczyszyn i Przemysław Struś. Wicemistrzami Bolesławca i powiatu zostali zawodnicy z GS nr 1. Trzecie miejsce w powiatowej klasyfikacji drużynowej zajęli lekkoatleci z Nowogrodźca.

Zawody zostały zorganizowane przez MOS i MOSiR.