Taekwondoka Krystian Marzec mistrzem Polski

Logo Bolesławieckiego Klubu Teakwon-do ITF
fot. BKT W zawodach wystartowało prawie 250 sportowców z całego kraju. Reprezentant Bolesławieckiego Klubu Taekwon-Do ITF zwyciężył w kategorii układów formalnych.
istotne.pl 0 taekwondo, olimpiada, itf

W dniach 8-10 maja w Staszowie (województwo świętokrzyskie) odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. W zawodach wzięło udział prawie 250 sportowców z całej Polski, w tym Krystian Marzec, reprezentant Bolesławieckiego Klubu Taekwon-Do ITF.

Od lewej: trener Marek Marzec i Krystian MarzecOd lewej: trener Marek Marzec i Krystian Marzecfot. Bolesławiecki Klub Taekwon-Do ITF

W tym roku młody bolesławianin zdobył dwa złote medale w turniejach kwalifikacyjnych do OOM i podwójny brąz w prestiżowych zawodach Viking Cup 2009. W Staszowie startował w konkurencji układów formalnych i wywalczył tytuł mistrza Polski.

Drugi z lewej: Krystian MarzecDrugi z lewej: Krystian Marzecfot. Bolesławiecki Klub Taekwon-Do ITF

(informacja Bolesławiecki Klub Taekwon-Do ITF/ii)