Uczniowie Gimnazjum nr 2 najlepsi w lidze lekkoatletycznej

Bieżnia
fot. www.sxc.hu W zorganizowanych przez MOSiR i MOS Mistrzostwach Miasta i Powiatu Bolesławieckiego Szkół Gimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej triumfowało Gimnazjum Samorządowe nr 2.
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, mosir bolesławiec, pceikk bolesławiec

W czwartek 18 września na stadionie miejskim rozegrano Mistrzostwa Miasta i Powiatu Bolesławieckiego Szkół Gimnazjalnych w Lidze Lekkoatletycznej. Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.

W mistrzostwach Bolesławca bezkonkurencyjne okazały się drużyny dziewcząt i chłopców z GS nr 2. Na drugiej pozycji (zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców) uplasowali się zawodnicy z GS nr 1, a na trzeciej – zespoły z GS nr 3.

W mistrzostwach powiatu GS nr 2 ponownie triumfowało w obu kategoriach. Drugie miejsce w kategorii dziewcząt zajęły reprezentantki Gimnazjum w Nowogrodźcu, a trzecie – GS nr 1. Natomiast w kategorii chłopców drugą lokatę zajęli podopieczni GS nr 1, a trzecią – Gimnazjum w Nowogrodźcu.

Czwartkowe zawody rozegrano w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej 2007/2008.