Brydżyści z Bolesławca zwyciężyli w Grand Prix Dolnego Śląska

Brydżyści
istotne.pl 0 zawody, brydż, jarosław molenda

Kolejne sukcesy odnoszą zawodnicy Bolesławieckiego Klubu Brydżowego. W finale Grand Prix Dolnego Śląska, w którym uczestniczyło 16 najlepszych par, zwyciężyli Jarosław Molenda i Jerzy Olenderek. Bardzo dobre trzecie miejsce wywalczyli inni reprezentanci BKB – Marek Drecki i Sławomir Zimniak.

Natomiast w cyklu Grand Prix MZBS „Karkonosze” nasi brydżyści zajęli cztery czołowe lokaty. Najlepsi okazali się Jerzy Olenderek i Antoni Ochot, którzy wyprzedzili Artura Winklera i Jarosława Molendę.

Natomiast w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski, w których wystartowało niemal 4 tys. zawodników, dobre 12 i 13 miejsce zajęli Antoni Ochot i Andrzej Kaźmierczak.