Dwie osoby zginęły, kilka zostało rannych w wypadkach

Sanitariusze udzielają pomocy ofierze wypadku
fot. S. Łasocha Padający nieustannie deszcz utrudnia kierowcom jazdę. W sobotę w wypadku koło Nowych Jaroszowic zginęły dwie młode osoby.
istotne.pl 0 wypadek, auto

Reklama

We czwartek w Kruszynie na zakręcie samochód dostawczy Mercedes Sprinter uderzył w płot. Kierowca został ranny.

W piątek na drodze A18 40-latek kierujący osobową Skodą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu VW Passatem. Doszło do zderzenia pojazdów. Sprawcę i 4 pasażerów z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Bolesławcu. Również w piątek w Wilczym Lesie zderzyły się Fiat Ducato, Opel Vario i Skoda Fabia. Ranne zostały 3 osoby.

W sobotnie przedpołudnie w okolicach Nowych Jaroszowic kierowca Mercedesa wyjechał na zakręcie na przeciwległy pas ruchu i uderzył w TIR-a. Na miejscu zginęła 25-letnia pasażerka auta osobowego, kierowca, 26-letni mężczyzna, zmarł w szpitalu. Siła uderzenia była tak duża, że silnik z Mercedesa wyleciał około 100 metrów w las. Po południu w Czernej dachował samochód Ford Mondeo. 3 osoby zostały ranne, w tym jedno dziecko. W Brzeźniku z drogi wypadło BMW. Tam również ranne zostały 3 osoby.

W niedzielę w Parzycach kierujący samochodem osobowym marki Fiat Sienna na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający samochód marki Merecedes Bus. Dwie osoby zostały ciężko ranne.

Brak opisuBrak opisufot. S. Łasocha
Brak opisuBrak opisufot. S. Łasocha

Policja ostrzega, że drogi są bardzo śliskie, a to nie pozwala na szybką jazdę.

Reklama