Dlaczego telewizja kablowa służy Platformie?

 • zmiennik, 2006-03-26 12:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może znam odpowiedź na to pytanie, a może nie. Fakt faktem, że w telewizji kablowej tylko Platforma jest promowana. Zmiennik

 • Anonymous, 2006-03-26 16:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To samo stanie sie z Polskimi srodkami masowego przekazu.Beda czytane te ktore nie beda zalezne od rzadu ani od swoich wydawcow o socjalistycznych ,czy tez innych pogladach. Czytelnicy nie sa glupi i wiedza kiedy sa manipulowani, szczegolnie w Polsce, w post komunistycznej Polsce.

 • Anonymous, 2006-03-26 17:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  erik napisał(a):Czytelnicy nie sa glupi i wiedza kiedy sa manipulowani, szczegolnie w Polsce, w post komunistycznej Polsce.To by tłumaczyło dlaczego Radio Maryja ma niską słuchalność, a np. taki Nasz Dziennik albo Trybuna mało czytelników w porównaniu z GW czy Rzeczpospolitą.

 • Anonymous, 2006-03-26 18:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  erik napisał(a):To samo stanie sie z Polskimi srodkami masowego przekazu. Beda czytane te ktore nie beda zalezne od rzadu ani od swoich wydawcow o socjalistycznych, czy tez innych pogladachNie do końca bym się z tym zgodził. Według mnie ten kto ma takie czy inne poglądy będzie raczej dobierał sobie prasę która pasuje do tychże poglądów.Dlatego ważne jest aby na rynku istniały różne media reprezentujące różne poglądy i różne grupy interesów. Media w 100% obiektywne - takie jakich chciałby PiS są czystą utopią ponieważ dla każdego człowieka obiektywne znaczy co prawda to samo, ale ocena tego co jest obiektywne , a co nie jest będzie różna w zależności od tego kogo o tę ocenę poprosimy. Każdy pojedyńczy człowiek jest bowem z natury rzeczy subiektywny, a obiektywnym wydaje się z reguły wyłącznie samemu sobie. Jeden lubi prawicę, drugi lewicę , a trzeci ani jednego ani dugiego - zwłaszcza w skrajnych postaciach. Ja należę do tych trzecich. Media skrajnie stronnicze pozostaną zawsze marginesem z racji tego iż większość społeczeństwa praktycznie zawsze stanowią ludzie o poglądach umiarkowanych. O kablówce nic powiedzieć nie mogę bo jej nie mam.

 • niezarejstrowany, 2006-03-26 20:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  erik napisał(a):To samo stanie sie z Polskimi srodkami masowego przekazu.Beda czytane te ktore nie beda zalezne od rzadu ani od swoich wydawcow o socjalistycznych ,czy tez innych pogladach. Czytelnicy nie sa glupi i wiedza kiedy sa manipulowani, szczegolnie w Polsce, w post komunistycznej Polsce.Nie sądze, żeby ludzie wiedzieli kiedy są manipulowani przez środki masowego przekazu, pozatym wszystko nastawione jest na zyski, a dziś nikt nie chce pokazać prawdy(dobry przykład to tvn uwaga) tylko zrobić sensacje bo sensacja w mediach to kasa. Natomiast takie media zależne od rządu itp. będą miały raczej stałe przekonania i wartości, których bedą broniły, zaś media niezależne(nastawione tylko na sensacje) będą wciskały jak najwięcej kitu, żeby tylko zarobić, a smutną prawdą jest, że ludzie lubią taki kit.

 • Anonymous, 2006-03-26 21:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  zmiennik napisał(a):Może znam odpowiedź na to pytanie, a może nie. Fakt faktem, że w telewizji kablowej tylko Platforma jest promowana. ZmiennikCzy jest rzeczą niestosowną jeżeli jedna z większych partii politycznych w Bolesławcu jest pokazywana (nie promowana) w kablówce? Jestem za pełnym pluralizmem w mediach. Jeżeli inne partie mają coś ważnego do powiedzenia ludziom z Bolesławca to świetnie! Jestem za.

 • zmiennik, 2006-03-27 00:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Erik zgadzam się w niektórych poglądach z tobą, ale nie we wszystkich. A co do naszej Kablówki, to można ją oglądać w internecie. W tedy zobaczysz, że redaktorzy tej telewizji promują Platformę. Może są jej członkami? Zmiennik

 • Reklama

 • Anonymous, 2006-03-27 00:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak . Zgadza sie rzecznik obojetnie jakiej partji czy ugrupowania ma nie tylko prawo ale i obowiazek na wszelkiego typu komentarze,ale nie dziennikarz czy redaktor niezalezny. Do niego naleza fakty ktore ma przedstawic ,sprawiedliwie ,osiagniecia i porazki ,wszystkich partji czy ugrupowan,komentarz nalezy do odbiorcy,czytylnika lub sluchacza.

 • zmiennik, 2006-03-27 00:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja osobiście uważam, że takich dziennikarzy trzeba ze świecą szukać. Dobranoc Zmiennik.

 • Anonymous, 2006-04-07 13:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Panie Rzeczniku! Ma Pan 100 % racje, ale ludzie powinni sie zastanowac dlaczego tak jest. Moze PO w B-c poprostu dziala?Organizuje spotkania z Poslami, spotkania klubu dyskusyjnego z praktycznie zaprasza na nie wszystkich, bo przeciez to sa otwarte spotkania z mieszkancami Miasta. A dlaczego np. PIS czy SLD w B-c tego nie robia?Nie wiem,ale chociaz dobrze ze Platforma o tym mysli.Przeciez takie spotkania to niekiedy jedyna okazja do zadania pytan poslom.......pozdrawiam

 • zmiennik, 2006-04-08 08:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie spotkania to propaganda przedwyborcza. Bo tak naprawdę, co wynika z tych spotkań? Czy w ten sposób rozwiązano jakiś problem naszego miasta? A co do telewizji to nadal uważam, że telewizja służy Platformie. Zmiennik

 • niezarejstrowany, 2006-04-08 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  zmiennik dlaczego zawsze na końcu wypowiedzi piszesz zmiennik? to głupie i śmieszne

 • Anonymous, 2006-04-08 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiscie ze propaganda. Zblizaja sie wybory do tego najwazniejszego ogniwa wspolczesnej demokracji ,wybory lokalne. Obserwujac dzialania PO te "na gorze" mysle, ze wielu wyborcow zdalo sobie sprawe ze sposobu jaki obrala Platforma w walce zPiS . Pan Tusk i Rokita stracili u mnie caly kredyt, mam nadzieje ze nie wszyscy w PO sa tego samego pokroju.

 • zmiennik, 2006-04-09 22:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z twoją ostatnią wypowiedzią. Brawo Eriku.

 • Anonymous, 2006-04-10 11:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście można przenosić sejmową awanturę na grunt lokalny. Tylko..... po co? My z pewnością tego nie chcemy.

 • 1
 • 2

Reklama