Dworzec "Wschodni"

 • Anonymous, 2006-03-24 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy gospopdzrze miasta zajmą się placem ( całkiem niemałym i to w centrum miasta) po byłym dworcu "Wschodnim" . Obecnie jest to szalet dla psów , uciążliwy handel opałem (b."estetyczny" wygląd szcególnie eklogicznej ładowarki kopcącej i hałaśliwej ) a po zamknięciu, składu z ujadającym psem . Przy tak dużym zapotrzebowaniu na atrakcyjne tereny , chyba szkoda tego placu na tak kiepskie zagospodarowanie .

 • Aga, 2006-03-29 23:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może coś zaproponuj - tylko nie kolejny "hipermarket" bo tego już nie wytrzymamy ...Przypominam sobie, że kiedyś był taki pomysł - Miasto miało wyremontować Dworzec PKP, a w zamian otrzymać teren wschodniego dworca ... pisano o tym w lokalnej prasie - ale niestety plan się nie powiódł :(

 • Anonymous, 2006-04-19 09:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy nie mozna by stworzyć plac do jazdy na rowerkach, wrotkach ,rolkach itp dla małych dzieci ; miejsce spaceru dla rodzin z maluchami , posadzić drzewka ,krzaczki , ustawić ławki , ścieżki ...Teren spory ,więc chyba nadaje się na tego typu plac zabaw :?: :?: :?: [/code]

 • Anonymous, 2006-04-19 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I jeszce dodam : projekt możnaby zlecić jako pracę magisterską dla studenta architektury , a do wykonania wykorzystać ludzi bezrobotnych np. w ramach prac interwencyjnych.

 • Matys, 2006-08-18 13:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teren moze i atrakcyjny, ale nie zyby zrobic z niego park czy plac do zabawy - malo rentowne dla miasta (buahaha). Jakby co to mozemy siespodziewac kolejnej hali produkcyjnej. Hipermarketow juz chyba nam nie wcisna...chociaz kto ich tam wie. Planow oni maja tyle, ze napewno jakby co cos wymysle. A remont dworca w zamian za ten teren...calkiem niezla inwestycja by byla. Kazdy by wyszedl jakos na tym.Pozdro.

 • Gotrek, 2006-08-23 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  WitamSorki w ktorym miejscu jest ten plac,bo jakos nie moge skojarzyc?

 • MirekWo, 2006-08-23 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witaj Gotrek,O placu mowa: splot - ul. Chrobrego i ul. Staroszkolnej

 • mick, 2006-08-26 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  niech nic z tym nie robią to za 50lat bedzie tam las tropikalny. Troche ponad rok temu przed jakąs inspekcją - pkp wynajela firme i powycinali wszystkie krzaki, posprzatali. kontrola byla, poglaskala główki szefów i od tamtej pory sie zaczelo od nowa. dzis rosna tam juz ponad 2metrowe krzaki, jest pełno smieci (zwłaszcza butelek i puszek po alkoholu) oraz psi nawóz. nie wspominając o ekologicznej koparce na skladzie wegla.Po przejeciu przez miasto mozna by ten teren zaorac i stworzyc regularny park z alejkami, ławkami, placem do zabaw czy boiskiem do kosza. ale sil i checi władzom pewnie starczyloby na kolejny hipermarket albo parking- obym sie mylił.