Moim kandydatem na Prezydenta Bolesławca jest:

 • Zofia (AN0meb), 2006-09-23 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważam, że najwłaściwszym kandydatem na prezydenta miasta jest obecny prezydent P. Piotr Roman. Dopiero ON zaczął dbać o miasto i jego mieszkańców.

 • Dawid (AN00Pr), 2006-09-23 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z pewnością zadbał o interes Andrzeja Chodyry - najgorszego wiceprezydenta w historii tego miasta.

 • Ewa (AN0l9N), 2006-09-23 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co Pan Roman zrobił? Nic, chwali się tym co jego poprzednik zaczął czyli Pan Burniak.

 • Lodo (AN0yiN), 2006-09-23 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman zrobił jedno w B-c. Mianowicie nie zrobił nic złego i to jego jedyna zaleta! Jest bezbarwny jak szkło! Ja i moi znajomi głosowaliśmy na niego ale tym razem Józef Burnik dostanie nasze głosy.

 • FIDO (ANGgKg), 2006-09-23 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szacunek dla pana Burniaka, ale ten pan jest spalony w U.M. Wodociągach i unas czyli mieszkańców Bolesławca ,a więc głosójmy zgodnie z sumiemiem

 • Staś (ANGgKg), 2006-09-23 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman głosowałem na ciebie ,i będę głosowal,ale zastanów się z tą przebudową Rynku , są inne ulice w opłakanym stanie {chodniki ,dziury wjezdni,brak oświetlenia.

 • Mirka (AN0l9P), 2006-09-23 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będę głosowała na PO i Stasika bo Roman jest jak drugi Kurski . Kłamstwa , kłamstwa , kłamstwa ............ bez dowodów.

 • Reklama

 • Łukasz, 2006-09-23 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uwazam, ze Piotr Roman bedzie najlepszym wyjscie w obecnej sytuacji...z dwojga zlego kazdy jest lepszy niz szanowny Pan gbur Stasik, wlasciciel jakze wysmenitego sklepu "Liliput"...Pan Stasik powinien raczej sie trzymac sprzedazy dzemu truskawkowego, niz zabawa w wielkiego polityka..ktorym nie jest, nie byl i nie bedzie...ale to tylko moje skromne zdanie...najwazniejsze, zeby Pan Stasik zarabial jeszcze wiecej..

 • Mirka (AN0UM8), 2006-09-24 08:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieliśmy Burniaka i afery gospodarcze , Romana z jego komunistycznym zarządzaniem - CZAS NA ZMIANY !!!!! . To za komuny zwalniano ludzi z pracy z powodów politycznych. Jestem ciekawa co na to bolesławiecka Solidarność? Po wczorajszej rocznicy powstania KOR-u i walką ludzi z Bolesławca z komuną ? Zwalnianie ludzi z pracy z powodów politycznych w 2006 roku? (informacja podana w Gazecie Wyborczej i TVP3) Panowie i Panie z Solidarności co wy na to ? Padnę ze śmiechu jeżeli kiedykolwiek Roman powoła się na swoje "solidarnościowe i chrześcijańskie korzenie". Nie dajmy się więcej nabrać.

 • Franek, 2006-09-24 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co zrobiono za Romana? Wyremontowano wiele ulic i chodników. Wyremontowano wiele szkół i przedszkoli. Zaczęto remontować kino Forum. Miasto zdobyło wiele znaczącyc h wyróznień . Przygotowano grunty dla inwestorów wprowadza się nasze miasto do Wałbrzyskiej strefy ekonomicznej. Uruchomoino zakład rehabilitacji itp.Roman jest najlepszym kandydatem. Co do Stasika, to Prezydent dawno go powinien zwolnić i całą ekipę z Platformy

 • Paweł (A7bywe), 2006-09-24 15:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Remonty ulic i chodników? To normalna sprawa, nic nadzwyczajnego, po prostu obowiązek władz. Remont Forum? Opóźniony o rok... Wyróżnienia? W większości za nie zapłacono, to nic specjalnego. Większość progospodarczych działań to dzieło Stasika. Roman spija śmietankę. Franku, czyli rzeczniku Romana, dziękujemy za agitację.

 • Pepe (ePEA3Q), 2006-09-24 21:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Burniak był prezydentem i co niby zrobił dobrego? Wokół niego ciągle się kręcą jakies afery... Nigdy nie oddam na niego głosu. Obecny prezydent jest najlepszym kandydatem na stanowisko jakie obejmuje.

 • bolesławianin (A7byFZ), 2006-09-24 22:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytam i coraz mi smutniej... W większości emocje zamiast rzetelnej analizy faktów, powtarzane myśli, obrażanie. PIS ładuje w PO, PO w PIS. Postkomuna cieszy się jak dziecko! Może się pozabijają - rozmarzają się ...Wszak gdzie dwóch się bije..., tam trzeci ("czerwony") korzysta ? Nie daj Boże...Trzy rerfleksje. 1. Co do pana Burniaka. Powinien zrozumieć, że jego czas minął. Jest przecież bolesławieckim odpowienikiem Millerów i Oleksych. Szkoda, że w mieście nad Bobrem nie doczekaliśmy się "naszego" Olejniczaka. W SLD na poziomie kraju dokonał się już "czas na zmiany". A u nas po staremu. Burniak, Chwojnicki, Habel - stara gwardia. Esencją ich działań są ONI sami. Celem - funkcjonowanie dla samego BYCIA. Nadzieją myśsl, żenasza część Dolnego Ślaska to "czerwone zagłębie". Znów ich uratuje tow. Szmajdziński ? A gdzie powiew "młodej lewicowej krwi" ? Próbował "młody Molenda", ale nie dał rady. Gdzie reszta poza Hodowanym, który się sprzedał starszyźnie. Szkoda. Kolejne 4 lata stracone.2. Roman zostawał prezydentem jako kandydat "niegłosujących na Burniaka". Ten fakt nas zjednoczył. Piotr był NASZ. Nie PISu, nie PO, zauważcie. To pozwoliło nam (i jemu) wygrać. Nie było łatwo. Lokalna TV - Burniakowa. Roman odmawia debaty. Blokada w mediach, zarzuty Romana o cenzurę. Pamiętacie to jeszcze ? I co ? Mijają 4 lata... Prezydent Piotr blokuje spot Stasika w AzartSacie (ściśle: odpowiedź byłego zastępcy nt. jego odwołania - huczy o tym całe miasto!). Mija jedna kadencja i ... Roman jako CENZOR !!! Niebywałe !!! Powrót cenzury i miernej jakości agitacja. Propaganda (prezydent w lokalnej na okrągło, prezydent w szkole, prezydent w piaskownicy, prezydent ....; strach otworzyć lodówkę). Ludzie, do czego to doszło...3. Gdzie jest NASZ Piotr Roman ? Ano nie ma. Trochę zostało w Porozumieniu Polskim, a cała reszta rozzmyła się w PISie. Teraz jest prezydentem tylko bolesławian "wierzących" w PIS. A zwolenników PISu z KAŻDYM DNIEM MNIEJ ! Pan Roman zdaje się nie pamiętać, że był prezydentem WSZYSTKICH (tak naprawdę - większości) bolesławian. Ale już nie jest. I choć mu żal, na pewno się do tego nie przyzna. Gra przecież bezwzględnego gościa. Twardy jest (jak koledzy: prezes Jarosław, Kurski, Gosiewski). Zamienił NAS na NICH. Dlatego przegra.

 • poinformowany (ANIss0), 2006-09-25 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piotr nadal jest naszym prezydentem. PO zażądała, żeby zrezygnował z PIS-u to go poprą i co wy na to? Ok. rezygnuje z PIS-u i zostaje prezydentem i myślicie, że minister przekaże nam PWiK, że wyda zgodę na strefę, że da nam pieniądze jak np. teraz na kino (7mln), przecież nie może tak zrobić, bo wierchuszka będzie mu rzucać klody pod nogi.

 • boleslawianka (ANGgzW), 2006-09-25 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  tylko nie znowu roman!!!wszyscy sa siebie warci

 • 1
 • 2

Reklama