Czy jesteśmy zadowoleni z korzystania z tego forum?

 • MirekWo, 2006-08-02 00:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  [color=green:ce7427f16f]Moje pośrednie współredagowanie tego forum jest dla mnie bodźcem do tworzenia kolejnych tematów.Dlaczego?Otóż poprawiła się relacja pomiędzy mną a moderatorami i administratorem. Poprosiłem ich dobrowolnie o moderowanie moich postów (wszelkie błędy, wyraźne i znaczące, są usuwane). Także wielkim plusem jest to, że w nowym temacie można nadać dłuższe zdanie.Jak również na stronie głównej portalu, w podtytule - forum dyskusyjne i poniższe skróty wypowiedzi; wyeliminowano błędne interpretacje tagówTo wszysto przedkłada się na moją chęc brania udziału w wypowiedziach na forum.PS.Dalszego owocnego współredagowania forum sobie i innym życzę.[/color:ce7427f16f]

 • Kordian, 2006-08-02 01:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...Wiesz co MirkuWO? Obserwuję Cię tu od dwóch dni... i wydaje mi sie, że to forum zaczyna Ci już powoli siadać na mózg!Ty Jesteś spoko gościu (w co nie wątpie), ale widzę, że zaczynasz Sobie wkręcać (i wierzyć w TO), że TYLKO Twoje zdanie jest opiniotwórcze....Przeszedłbyś się gdzieś na browarka i pogadał z ludzmi na REALU....Mówie Ci, to będzie dla Ciebie dobre! NAPRAWDĘ.Pozdro! :)

 • Gotrek, 2006-08-02 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczerze, to dzieki Mirkowi forum sie jakos kręci. Coś się na nim dzieje. I chwała mu za to. Dobrze jest czasmi pogadac z kimś, kto ma cos do powiedzenia. Pozdrawiam :)

 • Tegie, 2006-08-02 14:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Forum się rozwija, z dnia na dzień pojawia się coraz więcej wypowiedzi, zawiazują się coraz ciekawsze dyskusje.Apeluję tylko to użytkowników, aby starali się używac (poprawnej!) interpunkcji, gdyż znacznie ulatwia to czytanie i pracę moderatorów. W szkole i w domu zawsze mi powtarzali "Pisz wolniej, ale staranniej". Niech ta sama zasada tyczy się też korzystających z klawiatur :)Pozdrawiam

 • T., 2006-08-02 20:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy możemy rozmawiac tutaj na tematy pozytywne i ważne w życiu, np. o Bogu ?

 • Gotrek, 2006-08-02 22:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście, że tak.

 • MirekWo, 2006-08-02 22:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kordian napisał(a):...Wiesz co MirkuWO? Obserwuję Cię tu od dwóch dni... i wydaje mi sie, że to forum zaczyna Ci już powoli siadać na mózg!Ty Jesteś spoko gościu (w co nie wątpie), ale widzę, że zaczynasz Sobie wkręcać (i wierzyć w TO), że TYLKO Twoje zdanie jest opiniotwórcze....Przeszedłbyś się gdzieś na browarka i pogadał z ludzmi na REALU....Mówie Ci, to będzie dla Ciebie dobre! NAPRAWDĘ.Pozdro! :)Pisz na w.w. tema.PSCiepły list masz na priv.Z szacunkiem

 • MirekWo, 2006-08-02 22:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gotrek napisał(a):Szczerze, to dzieki Mirkowi forum sie jakos kręci. Coś się na nim dzieje. I chwała mu za to. Dobrze jest czasmi pogadac z kimś, kto ma cos do powiedzenia. Pozdrawiam :)Dzięki za wsparcie, ale adwokata mi nie potrzeba. :wink:

 • MirekWo, 2006-08-02 23:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tegie napisał(a):Forum się rozwija, z dnia na dzień pojawia się coraz więcej wypowiedzi, zawiazują się coraz ciekawsze dyskusje.Apeluję tylko to użytkowników, aby starali się używac (poprawnej!) interpunkcji, gdyż znacznie ulatwia to czytanie i pracę moderatorów. W szkole i w domu zawsze mi powtarzali "Pisz wolniej, ale staranniej". Niech ta sama zasada tyczy się też korzystających z klawiatur :)PozdrawiamMasz decydującą wolę i rękę, Dzięki za poprawę mojego postu otwierającego ten temat zawierał zamierzony błąd w zamknięciu taga, jesteś "czujny", a tak na dobrą rzecz, nie ja jeden robię błędy!Z szacunkiem

 • MirekWo, 2006-08-02 23:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  T. napisał(a):Czy możemy rozmawiac tutaj na tematy pozytywne i ważne w życiu, np. o Bogu ?Tak! ale załóż nowy temat. :D

 • Master, 2006-08-03 10:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  T. napisał(a):Czy możemy rozmawiac tutaj na tematy pozytywne i ważne w życiu, np. o Bogu ?jak chcesz porozmawiac na takie tematy to zgłoś sie do audycji w radiu maryja albo do telewizji TRWAM :twisted:

 • T., 2006-08-03 16:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Napewno kazdy z nas slyszal, ze Chrzescijanstwo nie jest praktyczne i ze nie jest na dzisiejsze czasy.Zal patrzec jak ludzie gina z braku wiedzy. Proponuje dyskusje na ten pozytywny temat na pozytywnym portalu.

 • MirekWo, 2006-08-03 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  T. napisał(a):Napewno kazdy z nas slyszal, ze Chrzescijanstwo nie jest praktyczne i ze nie jest na dzisiejsze czasy.Zal patrzec jak ludzie gina z braku wiedzy. Proponuje dyskusje na ten pozytywny temat na pozytywnym portalu.Brawo! za odwagę otwarcia nowego tematu. :?