Czy młodzież przed osiemnastką będzie na mieście po 22:00?

  • MirekWo, 2006-07-29 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Kto ma władze, ten dokonuje zmian, a historia, oceni celowość" - ten cytat, może w realizacji wywołać pewne pertubacje w systemie ustawodawczym (konstytucja). Co do Tegie to nie wiem, Ale Gotrek jesteś zagrożony, bo korzystasz z wzmożonej edukucji. Co wasz łączy że "nie przejdzie", Ba! tego wam i uczącej się młodzieży - bardzo życzę!

  • Gotrek, 2006-07-29 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To proste Mirek.Cos takiego jak zakaz o 22 dla mlodzooiezy nie ma szans powodzenia.Widzisz my jestesmy takim narodem ze na wszystkie zakazy i nakazy jestesmy szczegolnie wyczuleni.I nie lubimy jak cos sie nam zakazuje.A jesli juz sie zakaze to i tak wychodzimy na swoje.Wiec uwazam ze i tak to nic nie zmieni:).Co znaczy ze kozystam ze wzmożonej edukacji?:)

  • MirekWo, 2006-07-29 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak, Gotrek. Tylko moja obawa, że rodzice (opiekunowie) dobrowolnie lub spontanicznie, zgotują swoim pociechom ten "dobry uczynek"? Ato że korzystasz z wzmożonej edukucji, miałem na myśli,.. jak to sam określiłeś, żeś student. Przypuśćmy: o konsekwencjach iż biorąc czynny udział w manifie przeciwko Giertychowi "wielkiemu". Ot i to.

  • Gotrek, 2006-07-29 20:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Heheh teraz rozumiem.Ciekawe okresleni wzmozona edukacja:).A czy ona taka wzmozona to juz inna sprawa:) heheh

  • MirekWo, 2006-07-29 22:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rozwinę poprzednią moją wypowiedź, którą w pośpiechu zakończyłem. Wzmożona edukacja, miałaby sens dla osób (min. Ty), jakoby osoby relegowane ze szkół i uczelni (powód udział w nielegalnej - manifie). To kto?, poczułby się na siłach, zaczynać wszystko od nowa; gdzie? zagranicą - a "papiery" ukończenia...Manifa rozeszła się Ministrowi po kościach, ale też z uczestników, na razie nikogo nie relegowano!

  • 1
  • 2

Reklama