Czy młodzież przed osiemnastką będzie na mieście po 22:00?

• MirekWo, 2006-07-21 17:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

[color=blue:405cfd25f9]Czasy dla młodzieży, lubiącej wolność kultury zachodniej, maleje. Korzystajcie z niej bo po wyborach, może i będziecie pełnoletni, ale mając 21-lat (wybór do Senatu).[/color:405cfd25f9] :wink:

• Gotrek, 2006-07-26 17:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

To chyba zalezy w duzej mierze od rodziców czy nastolatki beda łazic po miescie przed 22.00:).Mi tam obojetne niech chodza , chyba ze wprowadzi sie godzine policyjna:).Pozdro:)

• Pepe, 2006-07-27 16:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

Moim skromnym zdaniem jest to nie uniknione, żeby niepełnoletnia młodzież nie chodziła po mieście po godz. 22. Są wakacje więc młodzież chce więcej czasu spędzić na podwórku. Wszystko zależy od rodziców, ale teraz jak widać dzieci mają większy wpływ na rodziców niż rodzice na dzieci.

• MirekWo, 2006-07-27 16:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

Pepe, a co powiesz dzieciom lub młodzieży pracującej, która utrzymuje bezrobotnych rodziców?

• Pepe, 2006-07-27 16:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

Mam ogromny szacunek dla młodzieży, która pracuje uczciwie. Wszystko zależy z jakiego powodu rodzice nie pracują... czy nie mogą znaleźć pracy czy są alkoholikami. Też zależy w jaki sposób dzieci zarabiają na życie i w jakim są wieku. Niektórzy dorabiają się uczciwie, a inni niestety nie.

• MirekWo, 2006-07-27 16:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

Przeczuwam, że taki eksperyment (próbny) zawita do miasta.

• Gotrek, 2006-07-27 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

Jaki eksperyment?:)

• MirekWo, 2006-07-27 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

A o czym, rozmawiamy... w temacie - odpowiedź!

• Gotrek, 2006-07-28 10:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

I to jest eksperyment?Tylko powiedz mi kto go przeprowadza.?I to czy dzieciaki beda w nocy lazic po miescie zalezy od ich rodzicow a coraz czesciej od nich samych.I nic na to nie poradzisz.Chyba ze wprowadzi sie godzine policyjna:)

• apdt, 2006-07-28 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

To niesprawiedliwe, żeby dzieci, co nie ukonczyły 18 roku życia, nie mogły być na dworze po 22. A i pytanie dlaczego???????

• MirekWo, 2006-07-28 23:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

apdt napisał(a):To niesprawiedliwe, żeby dzieci, co nie ukonczyły 18 roku życia, nie mogły być na dworze po 22. A i pytanie dlaczego???????Śmiem przypusczać że nie masz jeszcze 18-lat? ten temat to narazie gdybanie. W propagandowym wolności - USA, są w różnych miastach (co stan to inne prawo) pilotażowo wprowadzane na 3 m-ce. A skoro Polacy naśladują "trędy" to dar "spoko" będzie u nas, utrwalony przez rząd przełomu. Ciekawe, czy wzrośnie emigracja nieletnich?

• Tegie, 2006-07-28 23:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

A co z dyskotekami? Co z młodzieżą, która wybiera się potańczyc? Mają wrócic do domu przed 22? A powroty z półmetków, studniówek? Przecież zakaz wychodzenia po 22 nie ma najmniejszej szansy na przetrwanie.

• MirekWo, 2006-07-29 09:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

Tegie, co do dyskotek, dobre pytanie. Młodzież, a jakże, korzysta z dyskotek, tylko z asystą rodziców (opiekunów). Młodzież pracująca w nocy ma wydawane pozwolenie. W projekcie jest prosta formuła, a żeby młodzież lepiej kontrolować i chronić przed następstwami z ich udziałem np. kradzieżą i napadami rozbójniczymi.

• Tegie, 2006-07-29 10:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

To nie przejdzie. Na dyskotekę z rodzicami? Jużlepsze by było posiadanie specjalnej pisemnej zgody, chociaż to też dziecinada. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żebym w przyszłości miał chodzic z synem na dyskotekę. Idzie tam, żeby sie wyszalec, pobawic, spotkac ze znajomymi, poznac fajną dziewczynę itd. Po co mam mu robic za przyzwoitkę?

• Gotrek, 2006-07-29 12:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

ja i tak uwazam ze to nie przejdzie,dzieciaki i tak bede chodzic po miescie po 22.Chyba ze beda legitymowani przez policjhe albo straz i dostawiani do domu.To moze przyniesc jakis skutek.Zobaczymy.Ale na dobre efekty tego pomysłu nie licze.Pozdr

• 1
  • 2