W wyborach samorządowych zagłosuję na:

 • MirekWo, 2006-09-21 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Frekwencja będzie niska. Powód: m. in. ja, nie będę głosował.

 • mirek (AN0EuI), 2006-09-21 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tyko póżniej nie mów, że coś Ci się nie podoba i oby takich jak MirekWo był jak najmniej. Im większa frekwencja tym mniej przypadku.

 • Piotrek (AN0EY5), 2006-09-21 16:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Martwi mnie, że jeśli nie wygra PiS to stosunki między władzami szczebla lokalnego a wojewodą i dalej wzwyż będą trudne, a straci na tym miasto. Tak jak wtedy gdy wojewoda był z SLD, a w mieście, rządził kto inny. Choćby cała ta sprawa z komunalizacją MPWiK która szła jak po grudzie. Z drugiej strony nie wszystkie działania obecnych władz mi się podobają. Będę miał zatem pewien problem.

 • Marcin, 2006-09-21 16:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piotrek nie martw się na zapas. Czy koailicja na szczeblu centralnym przetrwa, to wie chyba tylko Jarosław Kaczyński i Bóg. Jeśli koalicjanci PiS (a zwłaszcza Samoobrona) nie poprą budżetu to dojdzie albo do rozwiązania sejmu i przedterminowych wyborów, albo do dalszych rządów PiS i ustawicznych prób przyciągnięcia do siebie "politycznych rozbitków" z Samoobrony i LPR.Ostatnie zachowania Andrzeja Leppera wskazują na to, że ma już dość polityki "kija i marchewki" albo tylko udaje, że ma dość po to aby coś ugrać;).

 • maryla, 2006-09-22 09:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  a ja będe głosować na PiS .pomimo wszystkich krytycznych opini , pomalutku jednak coś robia.pozytywne efekty bedziemy mogli zobaczyc dopiero za dwa lata.nie dajmy sie zwariowac przy takich układach jakie byly do tej pory to teraz opotrzeba ciezkiej orki aby uzyskac minimalne efekty.SLD wczesniej a teraz PO zniszczyły Bolesławiec.

 • grzegorz (AN0rq4), 2006-09-22 10:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  pisowców powinni postawić pod ścianą tylko nikt nie jest w stanie wytrzymać tego smrodu co po nich zostanie ;)

 • Gość (ANiwcu), 2006-09-22 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wybór SLD ma taki sens, jak tankowanie do pełna zardzewiałego samochodu, którym jedziemy na złom. Po co nam tacy jak Miler, Pęczak czy Nawrat? Za mało było afer?

 • maryla, 2006-09-22 10:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  grzegorzu z ławszowej musisz sam mocno śmierdzieć jakimiś przekrętami i kłamstwami skoro innych chcesz stawiać pod mur.pisowcy nie zabijają a wręcz odwrotnie , dążą do dialogu z kazdym, a ty musisz miec na swoim koncie zyciowym duzo czarnych plam.przeklinają na pis ci,którzy mają różnego rodzaju machlojki na swoim sumieniu ,boicie się rozliczeń i prawdy.myślisz ,że negatywną propagandą o pisie zamydlisz prawdę o swoim strachu.dlaczego ci którzy dorobili się najmniej popierają pis?bo są to ludzie którzy nie KRADLI nie BYLI W UKłADACH PO - SLD.

 • Gość (ANiwcu), 2006-09-22 11:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Grzegorz z ławszowej po tym publicznym wyznaniu powinien poczuć się jak stary komunista, który po rewolucji konstatuje, że miała być sprawiedliwość, a wyszły np. łagry. A tak na marginesie – cóż to jest sprawiedliwość, uczciwość, prawda? Rzucanie gołosłownych oskarżeń to stary wypróbowany lewicowy sposób osiągania wymiernych korzyści.

 • grzegorz (AN0rq4), 2006-09-22 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  właśnie na tym polegab problem gupota i co za tym idzie klenski pisu oni nie myślą o zwykłych obywatelach tylko o wygrzebywaniu jakiś bardzo starych, mało obchodzących zwykłego zjadacza chleba afer tym 40% ludzi biednych nie nakarmią.A maryla z bolesławca zadużo ma nie napisze gdzie skoro popiera KARTOFELKI.

 • Gość (ANiwcu), 2006-09-22 11:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteśmy bogatym krajem i stać nas na mercedesy, autostrady, wille. Musisz tylko właściwie wybrać i czekać na mannę z nieba. Pół wieku lewica dominowała w Europie środkowo wschodniej i dlatego mamy takie bogactwo jakie spotykasz na co dzień.

 • Pepe (ePEA3Q), 2006-09-22 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już SLD miało swoje rządy a niektórzy nadal na nich głosują. Juz kiedys były krwawe komunistyczne rządy. Dla mnie to zmarnowane głosy podobnie jak na PO, którzy robią tylko dużo zamieszania, a nic konkretnego.

 • Frost (AN0syT), 2006-09-23 10:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wśród komentarzy ludzi prawoskrętnych oraz wypowiedzi liderów PiS można wysnuć jeden wniosek: PO i SLD nie odpowiadają tylko za " gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz", chociaż SLD za powódź odpowiada. Niestety Pis-uary nie mają klasy politycznej, paprają się w szambie historii nie robiąc nic na przyszłość, a za swoją indolencję obwiniają wszystkich dookoła. Maryla jeśli PiS nie było w układach to gdzie byli przez te 16 lat, na księżycu??? Dla mnie w B-cu nie ma na kogo głosować:-(

 • Lechu.kl (AN0sRH), 2006-09-23 12:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  PiS dostał juz swoją szanse i pokazał że jedyne czego chce to zagarnąć pełnie władzy. Zmarnowali miliony złotych :[ . W życiu nie zagłosuje na PiS

 • max (AN0ETB), 2006-09-23 22:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie bądźcie naiwni - komuchy nigdy nie myślały o ludziach, tylko o sobie - te ich durne zarzuty to strach przed prawdą

 • 1
 • 2