korupcja w boleslawieckim sadzie

 • bez nazwisk (A4oUZV), 2006-09-05 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  znam osobe ktorej jeden z boleslawieckich adwokatow za zakaczenie sprawy ktora tam miala miejsce (a chodzilo tu o majatek w kwocie 70.000 zl. )zazyczyl sobi do podzialu wraz z drugim adwokatem i sedziom kwote 10.000 zl.osoba ta nie dala tej lapowki i wyrok padl skazujacy.Wiem ze w sadzie boleslawieckim panuje korupcja i mam na to dowody niezbite.Czy sa osoby ktore czuja sie oszukane przez ten sad.Chetnie zacza bym taki temat.Prosze o kometarz.

 • Czym prędzej powinien Pan zawiadomić o tym prokuraturę, tym bardziej, że posiada Pan niezbite dowody korupcji. Jeżeli nie złoży Pan zawiadomienia, to może być Pan pociągnięty do odpowiedzialności karnej za brak działania. Uprzedzam, że na tym forum z każdym wpisem publikowany jest adres komputera, więc policja może namierzyć osobę publikującą informację lub komentarz.

 • Mambo (AN00Ix), 2006-09-05 22:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korupcja w sądach to chleb powszedni. Zapadające wyroki w imieniu RP często nie są wyznacznikeim winy oskarżonego, ale efektem cichego dogadywania się sędziów, prokuratorów i adwokatów, oczywiście za wymierne korzyści majątkowe...Znane są przypadki podawane przez media, że ktoś bogaty i ustawiony towarzysko kto kradnie miliony lub po pijaku zabija kogoś na drodze zostaje wypuszczony na wolność, a biedny uczeń trafia do aresztu za podrobienie legitymacji szkolenej.Przypomnijecie sobie sprawę bolesławieckiego komendanta policji (było w TV), który potrącił autem młodego chłopaka i zbiegł z miejsca wypadku. Nasza policja i prokuratura robiła wszystko, aby sprawę zatuszować!!! Ale gdyby chodziło o przeciętnego zjadacza chleba to prokurator natychmiast wsadziłby go do aresztu na 3 miesiące.

 • gonzor (AvU0SN), 2006-09-06 00:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adminie, osoba mówiąca o korupcji w bolesławieckim sądzie pisała z komputera znajdujacego się w Niemczech (sprawadziłem IP), więc nasza policja może mu skoczyć, bo w Norymberdze nie mają żadnej władzy. Zresztą po co miałyby kogoś namierzać? W obronie oskarżonych o korupcję sędziów (swoich kolegów), czy może po to, żeby dzięki zeznaniom wsadzić ich za kratki?

 • Nie ma znaczenia, skąd ktoś pisze. Organy ścigania różnych krajów współpracują ze sobą. Oczywiscie, nie wszyscy od razu będą tropieni. Warto jednak uzmysłowić czytelnikom, że taka możliwość istnieje.A swoją drogą to sprawa jest postawiona na głowie. Człowiek zamiast iść do prokuratury z dowodami, siada przed komputerem i pisze anonimy. Ile jest prawdy w tym, co napisał? Nie wiadomo. Dlaczego tak się zachowuje? Też nie wiadomo. Zazwyczaj jednak jest tak, że z anonimowości korzystają Ci, co sami prawo łamią. Ludziom uczciwym raczej do głowy nie przychodzi wchodzenie do sieci i opisywanie rewelacji, że ktoś coś wziął od kogoś.

 • max (AN0liw), 2006-09-06 01:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet w Niemczech wszyscy wiedzą, że Polska jest przeżarta korupcją do szpiku kości, więc tamtejsza policja oleje naszą już na wstępie. A jeśli chodzi o nasz wymiar sprawiedliwości to nawet minister Ziobro mówi otwarcie, że jest .... i .... oraz .....

 • mikaa (ANiwiu), 2006-09-06 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  przekłamanie w pierwszym komentarzu odnośnie korupcji.Sprawa dotyczyła majątku w wysokości 70 000 zł - czyli była to sprawa cywilna, tak? Więc jak w sprawie cywilnej mógł zapaść WYROK SKAZUJĄCY? Przykre, ale to świadczy o tym, że ten człowiek nie bardzo wie, o czym pisze. Na zasadzie jedna pani drugiej pani... Tak to owszem, wszyscy biorą. Dziwne, że mnie i moim przyjaciołom jakoś dotąd nikt niczego nie zaproponował za złatwienie sprawy w urzędzie.

 • Obiektywny (A5wZce), 2006-09-06 14:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytajac wasze wypowiedzi i zarzuty pod adresem boleslawieckiej TEMIDY,chce napisac co nastepuje: W Boleslawcu chciano mnie oszukac na okolo 130.000 pln zl. Sprawa trwala prawie 8 lat, wystarczajaco dlugo,by zaproponowac mi pomoc za to,"cos". Z niczym takim sie nie spotkalem,wrecz przecinie,dlugo trwajaca ale obiektywna ocena postepowania i wyrok na ktory sobie oszust zasluzyl. Nadmienie tylko,ze w tym calym oszukanczym procesie trafilem na nastepnego "Gaunera" jakim byla kancelaria prawna [...] z Warszawy, ktora za wykonanie jednego telefonu do oszusta zarzadala sobie 7.000 zl. Czesc pieniedzy odzyskalem. Pozdrawiam Obiektywny

 • krynio, 2006-09-07 17:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie na jakim wy świecie zyjecie korupcja jest była i będzie wrzędzie gdzie człowiek nie pójdzie tam trzeba dać w łape

 • MirekWo, 2006-09-07 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żyjmy z zasadą - "Nie daję i nie biorę, łapówek" :)

 • exile, 2006-09-08 16:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy biorą i brać będo dopuki nie będziemy więcej zarabiać.

 • anonumouse (AvU0q6), 2006-09-08 16:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  prawda

 • anonim (A4ol8W), 2006-10-17 13:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do wypowiedzi z 5 wrzesnia .Wiem ze male mam szanse na wygranie z tak poterzna instytucja.Wiem ze zaden adwokat nie podejmie sie tej sprawy .Dowodem moim jest caly proces tej sprawy .Niewytlumaczalny jest bowiem wyrok skazujacy za sprawe cywilna na wiezienie.Cala sprawa byla absurdem.zrobiono z czlowieka ktory ma nowa rodzino terrorysta zawyrzyono wszystkie stawki ,skazano na 400 zl. alimentow osobe bezrobotan bez prawa do zasilku ,wydano paszport dziecku pomimo ze zabronilem pdczas sprawy.poprowadzono sprawe podzialu majatku bez mojej wiedzy (do dzis nie wiem co mi sie nalezy) a z tego co wiem taki akta istnieja i sa tam rzeczy jakie podala powodka.Do podzialu mimo wszystko nie doszlo.WSZYSTKIE I NAPRAWDE WIELE INNYCH ZECZY NIE CHCE TU WYMIENIAC NIE JESTEM W STANIE POPROSTU Z TYM ZYC.Nie moglem znalesc normalnego adwokata ktory przedstawil mi te sprawe tak jak byc powinna.Gorycz ,zlosc ,nienawisc ,to czuje .NIE MOC.SORY tak reaguje na tej stronie mam powody .Z powarzaniem ANONIM

 • mauritia (ANI1Ns), 2006-10-17 16:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do wypowiedzi z 5 wrzesnia .Wiem ze male mam szanse na wygranie z tak poterzna instytucja.Wiem ze zaden adwokat nie podejmie sie tej sprawy .Dowodem moim jest caly proces tej sprawy .Niewytlumaczalny jest bowiem wyrok skazujacy za sprawe cywilna na wiezienie.Cala sprawa byla absurdem.zrobiono z czlowieka ktory ma nowa rodzino terrorysta zawyrzyono wszystkie stawki ,skazano na 400 zl. alimentow osobe bezrobotan bez prawa do zasilku ,wydano paszport dziecku pomimo ze zabronilem pdczas sprawy.poprowadzono sprawe podzialu majatku bez mojej wiedzy (do dzis nie wiem co mi sie nalezy) a z tego co wiem taki akta istnieja i sa tam rzeczy jakie podala powodka.Do podzialu mimo wszystko nie doszlo.WSZYSTKIE I NAPRAWDE WIELE INNYCH ZECZY NIE CHCE TU WYMIENIAC NIE JESTEM W STANIE POPROSTU Z TYM ZYC.Nie moglem znalesc normalnego adwokata ktory przedstawil mi te sprawe tak jak byc powinna.Gorycz ,zlosc ,nienawisc ,to czuje .NIE MOC.SORY tak reaguje na tej stronie mam powody .Z powarzaniem ANONIMDo Anonima. Coś dziwne te problemy Anonima. Jakby ktoś pomieszał wszystkie mozliwe rodzaje spraw (karną - bo więzienie, cywilną - bo podział majątku i rodzinną - bo alimenty i paszport dla dziecka). Ludzie, to nie mogło się dziać w jednej sprawie, Anonim albo nie rozumie, albo - przepraszam - wymyśla. Na alimenty nie można nikogo skazać. Masz dziecko sprzed aktualnego związku, to musisz na nie płacić. Twierdzisz inaczej? Inna sprawa, to ile powinienes płacić. Może trzeba było przychodzić na rozprawy???? Zainteresować się??? A co z tym terroryzmem, bo nie zrozumiałam?

Reklama