Gimnazjum nr 2 jest mistrzem piłki nożnej

Dyskusja dla wiadomości: Gimnazjum nr 2 jest mistrzem piłki nożnej.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    O jak fajnie, mój ukochany, mój :D

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nareszcie jakaś sława Bolesławca. W końcu :D

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oczywiście, GS nr 2 najlepsze we wszystkim ;) Pozdro sportowcy z GS 2.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pozdrawiam i gratulacje chłopaki. Buźka dla wszystkich znajomych!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    No, no... Gratulacje chłopaki :-*

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    GS nr 2 jest najlepsza, super szkoła, mili nauczyciele, super uczniowie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulacje! Tylko ciekawe dla kogo? Chłopaki grali jak patałachy! Ledwo wygrali z Osiecznicą. Nowogrodziec był o niebo lepszy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zawsze uważałem, że jesteście najlepsi. Gratulacje i tak trzymać.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Super chłopaki, gratulacje. Zasłużyliście sobie. Tak trzymać.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    O jak fajnie moj ukochany...:* Pozro dla Ciebie kotku:*

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    fraski do domu!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    wspaniale za moich czasów w 2 było lepiej a było to 5 lat temu

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    czy jest ktoś kto zna remika mazurka

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    [...] 4 jest o wiele lepsiejsza od was [...]

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    LOL!!!!!!!!!!!WASZ SZKOŁA JEST DO BANI!!!!!!!!!!!!!;/

  • 1
  • 2