O jak fajnie, mój ukochany, mój :D
Gimnazjum nr 2 jest mistrzem piłki nożnej
Dyskusja dla wiadomości: Gimnazjum nr 2 jest mistrzem piłki nożnej.
-
-
Nareszcie jakaś sława Bolesławca. W końcu :D
-
Oczywiście, GS nr 2 najlepsze we wszystkim ;) Pozdro sportowcy z GS 2.
-
Pozdrawiam i gratulacje chłopaki. Buźka dla wszystkich znajomych!
-
No, no... Gratulacje chłopaki :-*
-
GS nr 2 jest najlepsza, super szkoła, mili nauczyciele, super uczniowie.
-
Gratulacje! Tylko ciekawe dla kogo? Chłopaki grali jak patałachy! Ledwo wygrali z Osiecznicą. Nowogrodziec był o niebo lepszy.
-
Zawsze uważałem, że jesteście najlepsi. Gratulacje i tak trzymać.
-
Super chłopaki, gratulacje. Zasłużyliście sobie. Tak trzymać.
-
O jak fajnie moj ukochany...:* Pozro dla Ciebie kotku:*
-
fraski do domu!
-
wspaniale za moich czasów w 2 było lepiej a było to 5 lat temu
-
czy jest ktoś kto zna remika mazurka
-
[...] 4 jest o wiele lepsiejsza od was [...]
-
LOL!!!!!!!!!!!WASZ SZKOŁA JEST DO BANI!!!!!!!!!!!!!;/
- 1
- 2