cz wiesz, że

 • kecaj (AN00Rk), 2007-04-20 20:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  w Bolesławcu będzie Ks. Adam Boniecki Redaktor Naczelny Tygodnika Powszechnego. Pobyt Jego będzie związany z promocją książki Ignacego Nowakowskiego "Chciałem być księdzem". Wydarzenie, które powinno odbić się szerokim echem. Spotkanie będzie w sali rajców (ratusz) i myślę, że władze powinny stanąć na wysokości zadania. Zobaczymy jak będzie.

 • "kamil" (eFw9Ga), 2007-05-07 05:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czemu zebranie ma bys w sali "Rajcow" ,na koszt mieszkancow miasta -a nie u plebana na jego koszt !?.Jaka figura jest ten duspasterz ?.Tylko to ,ze marna ksiazke reklamuje i jest ksiedzem to juz gwiazdoraz niego na sile chcesz zrobic!Zygac sie juz chce ,jak sie czyta kakich jak ty-Obudz sie i otworz oczy ,a przestaniesz im dupy lizac!

 • :( (ANGgfc), 2007-05-10 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  oj Kamil, brak zyczliwości połączony z chamstwem. Ksiądz Boniecki nie jest gwiazdorem jest mądrym człowiekiem - czego i Tobie życzę z całą życzliwością. Chciałabym, aby więcej takich ludzi odwiedzało nasze miasto, a Ty jako były Bolesławianin nie musisz tego po chamsku komentować.

 • Kacha (A54rse), 2007-05-10 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A toś się, Kamil, wiedzą popisał. Brawo! Nie wystarczy, że jesteś wulgarny? Po co jeszcze udawać, że coś wiesz?Pamiętam, że w moim liceum był kiedyś ksiądz Tischner (nie wiem, czy wiesz, jaką figurą był ten duszpasterz), niejako na koszt sfery budżetowej, bo trzeba było w aulii światło zapalić i uczniowie mogli prakiet zadeptać. Nikt jednak nie protestował... Na szczęście!

 • pielgrzym (AN0EUi), 2007-05-22 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety, w społeczności internetowej, na ogół anonimowej, wielu jest tego TYPU "bohaterów"