Jurek Owsiak o sprawie glinoludki topless: „To jest sztuka”. Po decyzji sądu wrócił do tematu

Dyskusja dla wiadomości: Jurek Owsiak o sprawie glinoludki topless: „To jest sztuka”. Po decyzji sądu wrócił do tematu.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    , Ja„zanim coś napiszesz to zastanów się nad tym co chcesz napisać, bo chyba nie za bardzo wiesz co to jest kultura i sztuka.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ohyda i tyle nie gorszy mnie to tylko obrzydza

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja kobieta wywali walory to jest artystyczna wizja, forma, przekaz ale jak facet wywali klejnoty… to jest zboczeniec coś to nie gra.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Obalić Romana

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euIGSc) napisał(a):

    To dlaczego szczuliście na golasa znad Bobru.
    W Polsce powinno zostać wprowadzone prawo precedensu bo to co się ostatnio odprawia z wyrokami sądów to porażka. Dwa takie same przestępstwa, przewinienia i w jednym wyroku człowiek jest skazywany, a w drugim partyjny działacz, znajomy królika wychodzi na wolność.

    Pokaż cytat

    Właśnie, a może to artysta był:) więcej tolerancji dla sztuki

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech polityczny się nie wtraca

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A golas znad Bobru to przestępca bo sobie fajfusa gliną nie posmarował? Byłoby wydarzenie artystyczne w plenerze. Odsyłam do waszego artykułu sprzed 2 lat https://istotne.pl/wiadomosc/58130

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyżby to ten co ściga ludzi?.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bl…,..

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A Jureczek Owsiak ma czelność wypowiadać się na temat Bolesławca? Jakoś nie raczył się wypowiedzieć gdy poszedł wał gdy szefem sztabu był Henryk J.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    PI (ArCrqR) napisał(a):

    A golas znad Bobru to przestępca bo sobie fajfusa gliną nie posmarował? Byłoby wydarzenie artystyczne w plenerze. Odsyłam do waszego artykułu sprzed 2 lat https://istotne.pl/wiadomosc/58130

    Pokaż cytat

    O właśnie, na golasa można biegać tylko trzeba węża gliną wysmarować 🤣🤣🤣

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AEry7J) napisał(a):

    O właśnie, na golasa można biegać tylko trzeba węża gliną wysmarować 🤣🤣🤣

    Pokaż cytat

    Chodzi o kontekst… Z resztą, nie porównujmy może genitaliów do klatki piersiowej. Kolega tej pani też miał gołą klatę. Oboje byli tylko w majtkach i wysmarowani gliną, ale oskarżona została tylko ona. Panie które w poprzednich latach występowały topless też nie zostały oskarżone. Kobiet karmiących piersią w miejscach publicznych też nikt nie oskarża.
    Tutaj nie chodziło wcale o te piersi pod gliną tylko o ten transparent nad głową. Piersi to była tylko wymówka.
    Jeśli o mnie chodzi, na BŚC nie bywam od kilkudziesięciu lat. Nie interesuje mnie, nie bawi. Za damskimi piersiami też nie przepadam. Ze sztuki zaś preferuję pejzaże i muzykę. Ale nawet ja widzę o co chodziło w tej sprawie i cieszę się że została rozstrzygnięta pozytywnie dla tej pani.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Były w historii już przypadki gipsowania i robienia odlewów przyrodzeń celebrytów

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kogo interesuje co jurek ma do powiedzenia? Niech lepiej pokaże faktury i się do końca rozliczy.

  • 1
  • 2