anonim (qnPNf) napisał (a) :
""„ W końcu ktoś się zainteresuje tym co się dzieje w naszym szpitalu i przychodniach. W przychodni na Starzyńskiego obok Dino, żeby wejść do gabinetu lekarskiego to trzeba zrobić /pobranie krwi, bo inaczej do gabinetu nie wejdziesz. Są to jakieś dziwne rzeczy i bzdury, tego w innych miastach nie ma. Lekarzy nie ma w gabinetach, rozmowa /wizyta przez ekran telewizora, a pieniądze za pacjenta lecą i to bardzo duże. Tak właśnie się ludzie z powstałych spółek bogacą. NFZ jest oszukiwany i my płacimy fundusz zdrowotny, trzeba to zmienić, myślę, że kontrola to dokona. ”""
Programy profilaktyczne:
Zgodnie z uchwala z 28.11. 2025 gminy Boleslawiec: Badania przesiewowe – profilaktyka schorzeń sutka u kobiet” „Badania przesiewowe – profilaktyka schorzeń prostaty u mężczyzn” sa finansowane z srodkow wlasnych gminy… z 16 programow profilaktycznych oglaszanych na stronie szpitala Sw Lukasza… 14 pozostalych???
Ile z Nfz… maly quiz… gdy tyle krwi utaczanej jest boleslawianom… „przy kazdej wizycie”"„. Ciekawy temat:) ”""""
Dlaczego tylko w Bolcu takie jaja… czy ma to zwiazek z MEDASK?