Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu. Kwoty pozostają tajne

Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Barczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???

    Kto kogo ciągnie w dół;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (6xAvJ) napisał(a):

    Barczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???

    Kto kogo ciągnie w dół;)

    Pokaż cytat

    Pogubili się panowie.. Gabrysiak i Barczyk.
    Chaos – ciag dalszy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHMxP7) napisał(a):

    Pogubili się panowie.. Gabrysiak i Barczyk.
    Chaos – ciag dalszy.

    Pokaż cytat

    ile przez lata 2023 do.. teraz Barczyk przelał MEDASK?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A na prostatę nie potrafią leku dobrać

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7kwX) napisał(a):

    A na prostatę nie potrafią leku dobrać

    Pokaż cytat

    Liczy siewizyta razy ilosc

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d1DQUM) napisał(a):

    ile przez lata 2023 do.. teraz Barczyk przelał MEDASK?

    Pokaż cytat

    Ile Panie Gabrysiak?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANGDHN) napisał(a):

    Ile Panie Gabrysiak?

    Pokaż cytat

    20 czy 39 mln??? Patrzac na osiedle Przyjaciół;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bolecnauta (elUXCq) napisał(a):

    Nepotyzm / kolesiostwo / układ / ośmiornica / macki

    Pokaż cytat

    W szpitalu publicznym kwoty tajne= Pan Starosta i zarzad powiatu to akceptuje??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d8vWXT) napisał(a):

    W szpitalu publicznym kwoty tajne= Pan Starosta i zarzad powiatu to akceptuje??

    Pokaż cytat

    Jaka suma wplynela do Medask przez 3 lata.. skoro 8. 5 mln za 2025??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (6xAvJ) napisał(a):

    Barczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???

    Kto kogo ciągnie w dół;)

    Pokaż cytat

    Who is who?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZlWj) napisał(a):

    COŚ TU JEST NIE HALLO. Prawda jest, że z tymi badaniami jest naprawdę cos nie tak. Lekarz online, pomyłki w opisach, pobieranie krwi na jednej wizycie pózniej na drugiej i na trzeciej, bo trzeba wykonać badanie genetyczne jak by nie mozna było od razu. Badanie rezonansem miałem dwa chociaz za pierwszym razem było wiadomo na co choruje, ale tak to było przeciągane że trzeba było powtórzyć gdyż minęła ważność pierwszego badania a potrzebne było do pobrania wycinka.

    Pokaż cytat

    Naciaganie NFZ… a teraz kasy nie ma… czy to etyczne?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Osiedle „Przyjaciół” głosna sprawa – gdy nabywcy mieszkań nie mogli zasiedlić kupionych mieszkań przez 2 lata. Ciekawy temat;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Starosto które programy profilaktyczne spólka Medask obsługiwała – na stronie szpitala jest ich 16.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    Panie Starosto które programy profilaktyczne spólka Medask obsługiwała – na stronie szpitala jest ich 16.

    Pokaż cytat

    A skąd ja mam to wiedzieć, Barczyka pytajcie, za to mu płacę.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    Panie Starosto które programy profilaktyczne spólka Medask obsługiwała – na stronie szpitala jest ich 16.

    Pokaż cytat

    uchwałą Rady gminy z dnia 28.11. 2025 – 2 programy
    Profilaktyka schorzeń sutka u kobiet i profilaktyka schorzeń prostaty u mężczyzn – finansowane z środków własnych gminy… pozostałe Panie Gabrysiak?