Barczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???
Kto kogo ciągnie w dół;)
Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.
Barczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???
Kto kogo ciągnie w dół;)
anonim (6xAvJ) napisał(a):Pokaż cytatBarczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???
Kto kogo ciągnie w dół;)
Pogubili się panowie.. Gabrysiak i Barczyk.
Chaos – ciag dalszy.
anonim (AHMxP7) napisał(a):Pokaż cytatPogubili się panowie.. Gabrysiak i Barczyk.
Chaos – ciag dalszy.
ile przez lata 2023 do.. teraz Barczyk przelał MEDASK?
A na prostatę nie potrafią leku dobrać
anonim (ej7kwX) napisał(a):Pokaż cytatA na prostatę nie potrafią leku dobrać
Liczy siewizyta razy ilosc
anonim (d1DQUM) napisał(a):Pokaż cytatile przez lata 2023 do.. teraz Barczyk przelał MEDASK?
Ile Panie Gabrysiak?
anonim (ANGDHN) napisał(a):Pokaż cytatIle Panie Gabrysiak?
20 czy 39 mln??? Patrzac na osiedle Przyjaciół;)
Bolecnauta (elUXCq) napisał(a):Pokaż cytatNepotyzm / kolesiostwo / układ / ośmiornica / macki
W szpitalu publicznym kwoty tajne= Pan Starosta i zarzad powiatu to akceptuje??
anonim (d8vWXT) napisał(a):Pokaż cytatW szpitalu publicznym kwoty tajne= Pan Starosta i zarzad powiatu to akceptuje??
Jaka suma wplynela do Medask przez 3 lata.. skoro 8. 5 mln za 2025??
anonim (6xAvJ) napisał(a):Pokaż cytatBarczyk wtapia „nadzór włascicielski”;) a Starosta po medialnych newsach rozpoczyna kontrole???
Kto kogo ciągnie w dół;)
Who is who?
anonim (vZlWj) napisał(a):Pokaż cytatCOŚ TU JEST NIE HALLO. Prawda jest, że z tymi badaniami jest naprawdę cos nie tak. Lekarz online, pomyłki w opisach, pobieranie krwi na jednej wizycie pózniej na drugiej i na trzeciej, bo trzeba wykonać badanie genetyczne jak by nie mozna było od razu. Badanie rezonansem miałem dwa chociaz za pierwszym razem było wiadomo na co choruje, ale tak to było przeciągane że trzeba było powtórzyć gdyż minęła ważność pierwszego badania a potrzebne było do pobrania wycinka.
Naciaganie NFZ… a teraz kasy nie ma… czy to etyczne?
Osiedle „Przyjaciół” głosna sprawa – gdy nabywcy mieszkań nie mogli zasiedlić kupionych mieszkań przez 2 lata. Ciekawy temat;)
Panie Starosto które programy profilaktyczne spólka Medask obsługiwała – na stronie szpitala jest ich 16.
anonim (ANb0Es) napisał(a):Pokaż cytatPanie Starosto które programy profilaktyczne spólka Medask obsługiwała – na stronie szpitala jest ich 16.
A skąd ja mam to wiedzieć, Barczyka pytajcie, za to mu płacę.
anonim (ANb0Es) napisał(a):Pokaż cytatPanie Starosto które programy profilaktyczne spólka Medask obsługiwała – na stronie szpitala jest ich 16.
uchwałą Rady gminy z dnia 28.11. 2025 – 2 programy
Profilaktyka schorzeń sutka u kobiet i profilaktyka schorzeń prostaty u mężczyzn – finansowane z środków własnych gminy… pozostałe Panie Gabrysiak?