"anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
To nie jest dziwne?
8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """
ile robotów chirurgicznych można by było kupic????
2023???, 2024.? 2025 to 8,5 mln
Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.
"anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
To nie jest dziwne?
8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """
ile robotów chirurgicznych można by było kupic????
2023???, 2024.? 2025 to 8,5 mln
anonim (AL2YmA) napisał(a):Pokaż cytat"anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
To nie jest dziwne?8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """
ile robotów chirurgicznych można by było kupic????
2023???, 2024.? 2025 to 8,5 mln
żona dyrektora w spółce – to jest hit transparentności nie wspominajac o dyrektorze ds lecznictwa, głownej ksiegowej, radcy prawnemu, 3 ordynatorów i kierownik działu org – prawnego – kierownik przychodni… TRANSPARENTNOSC – wszystko wyraznie widać. a świstak zwija sreberka;)
„Afery z Galą z fundacją z MEDASK – a Starosta poza grawitacją problemów… na orbicie Barczyka? ”"
ma trajektorie z ratusza;)
Żonka w spólce Karolina Barczyk i grupa klakierów na kierowniczych stanowiskach… TRANSPARENTNOSC ')
anonim (d8vWXT) napisał(a):Pokaż cytat„Afery z Galą z fundacją z MEDASK – a Starosta poza grawitacją problemów… na orbicie Barczyka? ”"
ma trajektorie z ratusza;)
Hahaha
anonim (ANb0Es) napisał(a):Pokaż cytatŻonka w spólce Karolina Barczyk i grupa klakierów na kierowniczych stanowiskach… TRANSPARENTNOSC ')
to tak to funkcjonowało?
anonim (d8vWXT) napisał(a):Pokaż cytat„Afery z Galą z fundacją z MEDASK – a Starosta poza grawitacją problemów… na orbicie Barczyka? ”"
ma trajektorie z ratusza;)
na sznureczku Kamila i Piotrka – i tak zostanie zapamietany.
anonim (ANb0Es) napisał(a):Pokaż cytatna sznureczku Kamila i Piotrka – i tak zostanie zapamietany.
"""Oj duzo Pan Barczyk mowi drzacym glosem.. oj duzo o ustawie… tylko sam sobie petle zaciska… zafadac zamacic i nic nie powiedziec machajac rekami
Tylko ze zapomnial powiedziec o:
Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.
Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.
Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""
A przeciez Medask to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!
Kogo Pan wpuszcza Staroste? On to moze chce kupic… ale troche przyzwoitosci panie Barczyk!
Ma pan ustawe i co z tym fantem pan zrobil???
Tylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln
Ile we wczesniejszych latach?
anonim (ANGDHN) napisał(a):Pokaż cytatTylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln
Ile we wczesniejszych latach?
Tylko ze zapomnial powiedziec o:
Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.
Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.
Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""
A przeciez Medask to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!
Kogo Pan wpuszcza Staroste? On to moze chce kupic… ale troche przyzwoitosci panie Barczyk!
Ma pan ustawe i co z tym fantem pan zrobil???
anonim (ANGDHN) napisał(a):Pokaż cytatTylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln
Ile we wczesniejszych latach?
????
anonim (ANGDHN) napisał(a):Pokaż cytatTylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln
Ile we wczesniejszych latach?
????
to za 3 lata ile MEDASK dostał od BAECZYKA?
Panie Starosto Gabrysiak """ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/
Panie Gabrysiak ile???
anonim (d8vWXo) napisał(a):Pokaż cytatto za 3 lata ile MEDASK dostał od BAECZYKA?
Panie Starosto Gabrysiak """ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/Panie Gabrysiak ile???
"Na innym portalu dyr szpitala poinformował ze wszystko było uzgodnione z nadzorem włwscicielskim;) );)
""""Oj duzo Pan Barczyk mowi drzacym glosem.. oj duzo o ustawie… tylko sam sobie petle zaciska… zafadac zamacic i nic nie powiedziec machajac rekami
Tylko ze zapomnial powiedziec o:
Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.
Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.
Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""
A przeciez Medask to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!
Kogo Pan wpuszcza Staroste? On to moze chce kupic.?? >>>
brawo /////Tomaszu G… brysiak"""
za 3 lata ile MEDASK dostał od BAECZYKA?
Panie Starosto Gabrysiak """ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/
Panie Gabrysiak ile??? "
„Panie Starosto Gabrysiak ”„„ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/””"
Czyli spolka Medask za zgoda STAROSTY?? A ON DOWIADUJE SIE Z DONIESIEN MEDIALNYCH???
Panie Gabrysiak Pan zdementuje albo potwierdzi ze wiedzial pan osieci spolek ktore oplotly szpital.. podobno po.. zatwierdzeniu nadzoru wlascicielskiego??? "
Czyli Gabrysiak dowiaduje się z mediów a Barczyk twierdzi ze za zgodą nadzoru włascicielskiego;)
Kto kłamie;) Zarzad czy Dyrektor???