Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu. Kwoty pozostają tajne

Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
    To nie jest dziwne?

    8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """

    ile robotów chirurgicznych można by było kupic????
    2023???, 2024.? 2025 to 8,5 mln

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL2YmA) napisał(a):

    "anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
    To nie jest dziwne?

    8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """

    ile robotów chirurgicznych można by było kupic????
    2023???, 2024.? 2025 to 8,5 mln

    Pokaż cytat

    żona dyrektora w spółce – to jest hit transparentności nie wspominajac o dyrektorze ds lecznictwa, głownej ksiegowej, radcy prawnemu, 3 ordynatorów i kierownik działu org – prawnego – kierownik przychodni… TRANSPARENTNOSC – wszystko wyraznie widać. a świstak zwija sreberka;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Afery z Galą z fundacją z MEDASK – a Starosta poza grawitacją problemów… na orbicie Barczyka? ”"

    ma trajektorie z ratusza;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żonka w spólce Karolina Barczyk i grupa klakierów na kierowniczych stanowiskach… TRANSPARENTNOSC ')

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d8vWXT) napisał(a):

    „Afery z Galą z fundacją z MEDASK – a Starosta poza grawitacją problemów… na orbicie Barczyka? ”"

    ma trajektorie z ratusza;)

    Pokaż cytat

    Hahaha

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    Żonka w spólce Karolina Barczyk i grupa klakierów na kierowniczych stanowiskach… TRANSPARENTNOSC ')

    Pokaż cytat

    to tak to funkcjonowało?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d8vWXT) napisał(a):

    „Afery z Galą z fundacją z MEDASK – a Starosta poza grawitacją problemów… na orbicie Barczyka? ”"

    ma trajektorie z ratusza;)

    Pokaż cytat

    na sznureczku Kamila i Piotrka – i tak zostanie zapamietany.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    na sznureczku Kamila i Piotrka – i tak zostanie zapamietany.

    Pokaż cytat

    """Oj duzo Pan Barczyk mowi drzacym glosem.. oj duzo o ustawie… tylko sam sobie petle zaciska… zafadac zamacic i nic nie powiedziec machajac rekami

    Tylko ze zapomnial powiedziec o:

    Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.

    Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.

    Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""

    A przeciez Medask to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!

    Kogo Pan wpuszcza Staroste? On to moze chce kupic… ale troche przyzwoitosci panie Barczyk!
    Ma pan ustawe i co z tym fantem pan zrobil???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln

    Ile we wczesniejszych latach?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANGDHN) napisał(a):

    Tylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln

    Ile we wczesniejszych latach?

    Pokaż cytat

    Tylko ze zapomnial powiedziec o:

    Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.

    Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.

    Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""

    A przeciez Medask to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!

    Kogo Pan wpuszcza Staroste? On to moze chce kupic… ale troche przyzwoitosci panie Barczyk!
    Ma pan ustawe i co z tym fantem pan zrobil???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANGDHN) napisał(a):

    Tylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln

    Ile we wczesniejszych latach?

    Pokaż cytat

    ????

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANGDHN) napisał(a):

    Tylko 2025 podal Barczyk… 8. 5 mln

    Ile we wczesniejszych latach?

    Pokaż cytat

    ????

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    to za 3 lata ile MEDASK dostał od BAECZYKA?
    Panie Starosto Gabrysiak """ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/

    Panie Gabrysiak ile???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d8vWXo) napisał(a):

    to za 3 lata ile MEDASK dostał od BAECZYKA?
    Panie Starosto Gabrysiak """ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/

    Panie Gabrysiak ile???

    Pokaż cytat

    "Na innym portalu dyr szpitala poinformował ze wszystko było uzgodnione z nadzorem włwscicielskim;) );)

    """"Oj duzo Pan Barczyk mowi drzacym glosem.. oj duzo o ustawie… tylko sam sobie petle zaciska… zafadac zamacic i nic nie powiedziec machajac rekami

    Tylko ze zapomnial powiedziec o:

    Art. 133 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych dotyczy zlecania podwykonawcom udzielania świadczeń.

    Stanowi on, że świadczeniodawcy mogą zlecać podwykonawcom realizację świadczeń opieki zdrowotnej w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, wyłącznie jeśli dana umowa z Funduszem tak stanowi.

    Ponadto przepis ten wyklucza zlecanie takich zadań lekarzom udzielającym już świadczeń u danego świadczeniodawcy"""

    A przeciez Medask to pracownicy szpitala.. to ta transparentnosc i zgodnosc z prawem!!!

    Kogo Pan wpuszcza Staroste? On to moze chce kupic.?? >>>

    brawo /////Tomaszu G… brysiak"""

    za 3 lata ile MEDASK dostał od BAECZYKA?
    Panie Starosto Gabrysiak """ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/

    Panie Gabrysiak ile??? "

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Panie Starosto Gabrysiak ”„„ Skro Barczyk wszystko uzgadniał z nadzorem włascicielskim??? /video na innym portalu/””"

    Czyli spolka Medask za zgoda STAROSTY?? A ON DOWIADUJE SIE Z DONIESIEN MEDIALNYCH???

    Panie Gabrysiak Pan zdementuje albo potwierdzi ze wiedzial pan osieci spolek ktore oplotly szpital.. podobno po.. zatwierdzeniu nadzoru wlascicielskiego??? "

    Czyli Gabrysiak dowiaduje się z mediów a Barczyk twierdzi ze za zgodą nadzoru włascicielskiego;)
    Kto kłamie;) Zarzad czy Dyrektor???