8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata?
Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu. Kwoty pozostają tajne
Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.
-
anonim (AL2YmA) napisał(a):
Pokaż cytatŻona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
To nie jest dziwne? -
„Koszt profesjonalnego aparatu USG wynosi zazwyczaj od 30 000 zł do nawet kilkuset tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od klasy urządzenia, jego przeznaczenia (np. kardiologia, ginekologia)… ””"".. 8. 5 mln dla firmy MEDASK… a tyle sprzetu moglo byc na kazdym oddziale.
Powodzi sie Panie Starosto szpitalowi? """Czyli po cichu MEDASK 8. 5 MLN… NIEWIADOMO ILE W POPRZEDNICH LATACH A POTEM TOUR PO WOJTACH ŻEBRAJAC NA SPRZET… NA TK… NA ANgioGRAF?
Fantastycznue bylo panu kolendowac po pieniadze gdy kasa plynela do spolki pracowniczej?. Nie czuje Pan ze to uszukiwanie wojtow i spokeczeńsrwa?
-
"Sliska sprawa dla NIL… DLA NIK I nastepnych sluzb O zupelnie innej interpretacji.
PAN srarosta JUZ zawiodomil sluzby???
-
anonim (wo92r) napisał(a):
Pokaż cytat"Sliska sprawa dla NIL… DLA NIK I nastepnych sluzb O zupelnie innej interpretacji.
PAN srarosta JUZ zawiodomil sluzby???
„Może Pan Starosta lobbujacy w nadzwyczajnych sesjach w trybie super pendolino KONSORCJUM lobbujący Kamila Barczyka i nie widzacy „dziwnych spraw” w św Łukaszu… obawia się blokady Tirów w Bolesławcu podobnie jak było w Zgorzelcu 5 lat temu przy próbie odwołania Zofii Barczyk??? ”
hahaha
-
Bolecnauta (elUXCq) napisał(a):
Pokaż cytatNepotyzm / kolesiostwo / układ / ośmiornica / macki
Zarząd powiatu podjął decyzje?
-
anonim (ANb0Es) napisał(a):
Pokaż cytatZarząd powiatu podjął decyzje?
„W bolesławieckim szpitalu publiczne miliony płyną do spółki pracowników. Dyrektor dopiero pod naciskiem ujawnia kwotę”
tyle ze tylko za 2025 a społka działa od 2023… 2024…!!!
Ile pieniedzy wydrenowała ze szpitala?
-
Kiedy zawiadomienie z urzedu Panie Starosto… w sprawie MEDASK?
-
Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł, a rekordzista otrzymał nawet 129,6 tys. zł.
-
skorn (euIrxt) napisał(a):
Pokaż cytatSamodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł, a rekordzista otrzymał nawet 129,6 tys. zł.
nic dziwnego ze powstało osiedle „przyjaciół” w Lwówku;)
-
anonim (eQHAyM) napisał(a):
Pokaż cytat8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata?
Kiedy zawiadomienie Panie Starosto…???
-
anonim (e4jzxe) napisał(a):
Pokaż cytatKiedy zawiadomienie Panie Starosto…???
8,5 mln 2025 a 2023 i 2024????
Ozempic czy Manjuro łaczy Pana ze szpitalem??? -
"„W bolesławieckim szpitalu publiczne miliony płyną do spółki pracowników. Dyrektor dopiero pod naciskiem ujawnia kwotę”
tyle ze tylko za 2025 a społka działa od 2023… 2024…!!!
Ile pieniedzy wydrenowała ze szpitala? ""
Spólka Medask??? Pan Starosta jest z nią zwiazany???
-
"anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
To nie jest dziwne?8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """??? /
-
anonim (yIIVT) napisał(a):
Pokaż cytat"anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
To nie jest dziwne?8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """??? /
"anonim (qnPNf) napisał (a) : Nasza Telewizja Bolesławiec powinna to wszystko pokazać w programie, a nie, że pokazują co działo się w naszym mieście 20 i 30 lat temu. Telewizja do roboty, macie szansę Panie Mazurkiewicz.
Telewizja. Medask dla przypomnienia spolki pracownikow.. relacjonuje sejmik wojewodzki z Barczykiem… trzeba zakryc 8. 5 mln z kasy szpitala i gloryfikowac gwiazde mediow Barczyka.. ktory w ostatnich newsach. ma falalna ocene!!! Tyle aferowych artykulow… i to jeszcze nie koniec. "
-
Medask to towar eksportowy – do Ratusza go.. Roman w skarpetkach pójdzie a potem do powiatu.. i nie trzeba bedzie referendum;) ))