Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu. Kwoty pozostają tajne

Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL2YmA) napisał(a):

    Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
    To nie jest dziwne?

    Pokaż cytat

    8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Koszt profesjonalnego aparatu USG wynosi zazwyczaj od 30 000 zł do nawet kilkuset tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od klasy urządzenia, jego przeznaczenia (np. kardiologia, ginekologia)… ””"".. 8. 5 mln dla firmy MEDASK… a tyle sprzetu moglo byc na kazdym oddziale.
    Powodzi sie Panie Starosto szpitalowi? """

    Czyli po cichu MEDASK 8. 5 MLN… NIEWIADOMO ILE W POPRZEDNICH LATACH A POTEM TOUR PO WOJTACH ŻEBRAJAC NA SPRZET… NA TK… NA ANgioGRAF?

    Fantastycznue bylo panu kolendowac po pieniadze gdy kasa plynela do spolki pracowniczej?. Nie czuje Pan ze to uszukiwanie wojtow i spokeczeńsrwa?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Sliska sprawa dla NIL… DLA NIK I nastepnych sluzb O zupelnie innej interpretacji.

    PAN srarosta JUZ zawiodomil sluzby???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wo92r) napisał(a):

    "Sliska sprawa dla NIL… DLA NIK I nastepnych sluzb O zupelnie innej interpretacji.

    PAN srarosta JUZ zawiodomil sluzby???

    Pokaż cytat

    „Może Pan Starosta lobbujacy w nadzwyczajnych sesjach w trybie super pendolino KONSORCJUM lobbujący Kamila Barczyka i nie widzacy „dziwnych spraw” w św Łukaszu… obawia się blokady Tirów w Bolesławcu podobnie jak było w Zgorzelcu 5 lat temu przy próbie odwołania Zofii Barczyk??? ”

    hahaha

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Bolecnauta (elUXCq) napisał(a):

    Nepotyzm / kolesiostwo / układ / ośmiornica / macki

    Pokaż cytat

    Zarząd powiatu podjął decyzje?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    Zarząd powiatu podjął decyzje?

    Pokaż cytat

    „W bolesławieckim szpitalu publiczne miliony płyną do spółki pracowników. Dyrektor dopiero pod naciskiem ujawnia kwotę”

    tyle ze tylko za 2025 a społka działa od 2023… 2024…!!!

    Ile pieniedzy wydrenowała ze szpitala?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kiedy zawiadomienie z urzedu Panie Starosto… w sprawie MEDASK?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł, a rekordzista otrzymał nawet 129,6 tys. zł.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    skorn (euIrxt) napisał(a):

    Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł, a rekordzista otrzymał nawet 129,6 tys. zł.

    Pokaż cytat

    nic dziwnego ze powstało osiedle „przyjaciół” w Lwówku;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eQHAyM) napisał(a):

    8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata?

    Pokaż cytat

    Kiedy zawiadomienie Panie Starosto…???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e4jzxe) napisał(a):

    Kiedy zawiadomienie Panie Starosto…???

    Pokaż cytat

    8,5 mln 2025 a 2023 i 2024????
    Ozempic czy Manjuro łaczy Pana ze szpitalem???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "„W bolesławieckim szpitalu publiczne miliony płyną do spółki pracowników. Dyrektor dopiero pod naciskiem ujawnia kwotę”

    tyle ze tylko za 2025 a społka działa od 2023… 2024…!!!

    Ile pieniedzy wydrenowała ze szpitala? ""

    Spólka Medask??? Pan Starosta jest z nią zwiazany???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
    To nie jest dziwne?

    8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """??? /

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (yIIVT) napisał(a):

    "anonim (AL2YmA) napisał (a) : Żona dyr Barczyka w spółce? 8,5 mln dla tej spółki?
    To nie jest dziwne?

    8,5 mln w 2025.. a ile za poprzednie lata? """??? /

    Pokaż cytat

    "anonim (qnPNf) napisał (a) : Nasza Telewizja Bolesławiec powinna to wszystko pokazać w programie, a nie, że pokazują co działo się w naszym mieście 20 i 30 lat temu. Telewizja do roboty, macie szansę Panie Mazurkiewicz.

    Telewizja. Medask dla przypomnienia spolki pracownikow.. relacjonuje sejmik wojewodzki z Barczykiem… trzeba zakryc 8. 5 mln z kasy szpitala i gloryfikowac gwiazde mediow Barczyka.. ktory w ostatnich newsach. ma falalna ocene!!! Tyle aferowych artykulow… i to jeszcze nie koniec. "

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Medask to towar eksportowy – do Ratusza go.. Roman w skarpetkach pójdzie a potem do powiatu.. i nie trzeba bedzie referendum;) ))