Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu. Kwoty pozostają tajne

Dyskusja dla wiadomości: Spółka ludzi ze szpitala zarabia na szpitalu w Bolesławcu. Kwoty pozostają tajne.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Koszt profesjonalnego aparatu USG wynosi zazwyczaj od 30 000 zł do nawet kilkuset tysięcy złotych. Ostateczna cena zależy od klasy urządzenia, jego przeznaczenia (np. kardiologia, ginekologia)… ”""".. 8. 5 mln dla firmy MEDASK… a tyle sprzetu moglo byc na kazdym oddziale.
    Powodzi sie Panie Starosto szpitalowi?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANugZB) napisał(a):

    KAROLINA BARCZYK transparentnosc.. żona dyrektora szpitala Kanila Barczyka w spolce Medask???

    Pokaż cytat

    To fantastycznie gdy doklada sie do budżetu męza i pilnije jego interrsu🤣

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (T3mAI) napisał(a):

    8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    Pokaż cytat

    Ładnie gospodarzy Kamil Barczyk

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (T3mAI) napisał(a):

    8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    Pokaż cytat

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    ??? "anonim (T3mAI) napisał (a) : 8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Kolejny temat???

    Pan już zaczął grać w zielone? """

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANugZB) napisał(a):

    ??? "anonim (T3mAI) napisał (a) : 8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Kolejny temat???

    Pan już zaczął grać w zielone? """

    Pokaż cytat

    "8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Kolejny temat???

    Pan już zaczął grać w zielone? """

    Coraz więcej gorzkich tabletek u kontrolerów???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Kolejny temat???

    Pan już zaczął grać w zielone? """

    Coraz więcej gorzkich tabletek u kontrolerów??? ""

    Ta dam.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AHBBzq) napisał(a):

    "8,5 miliona dla MEDASK to prawie tyle co robot chirurgiczny HUGO

    "8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Kolejny temat???

    Pan już zaczął grać w zielone? """

    Coraz więcej gorzkich tabletek u kontrolerów???

    Pokaż cytat

    Włos się jeży? Zabawa w pokój tajemnic?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    jak se chcą zarabiać, to niech idą do Badera

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    ""8,5 mln dla Medask – to prawie tyle co inwestycja w fotowoltaike, magazyny energii, ocieplenie i… POMPY CIEPŁA!!!

    MOCNO CIEKAWA INWESTYCJA Panie Starosto bo ma „green power”.

    Pan już zaczął grać w zielone jak się szepcze;) """

    Pan starosta coś nerwowy, czeka co media przyniosą??

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vBUmw) napisał(a):

    jak se chcą zarabiać, to niech idą do Badera

    Pokaż cytat

    Czyje Pan interesy lobbuje Panie Starosto… 2 kadencja a dlug szpitala w kosmos… jesli nie to prosze podac aktualne zadluzenie z radoscia na twarzy. Pozdrawiam.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (woChl) napisał(a):

    „Zabawa w cieplo.. cieplo… goraco… Panie Starosto i Piotrze Roman”

    Zielona energia ma moc… ale Panowie sie przekonaja:)

    Pokaż cytat

    co dyskutowane juz wypływa;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzysiek (AEr0hJ) napisał(a):

    Miliony zbędnych badań i w końcu w NFZ zabrakło kasy… Dziwne, że inne szpitale w Posce bankrutują a nasz wspaniale się rozwija…

    Pokaż cytat

    na długach… stąd ucieczka w konsorcjum i nastepne kredyty