PiS i ludzie prezydenta Romana w radzie szpitala. Jest komentarz Radosława Palczewskiego

Dyskusja dla wiadomości: PiS i ludzie prezydenta Romana w radzie szpitala. Jest komentarz Radosława Palczewskiego.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie znasz dnia ani godziny nic że sobą nie weźmiecie. Niech tragiczny wypadek posła z Nowej Lewicy raz na zawsze wam to uświadomi a tam u Góry staniecie przed Sądem Bożym

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euIGHj) napisał(a):

    Burmistrzem szpitala w Zgorzelcu;) Brawo za zmiane stołka;)

    Pokaż cytat

    Hahaha

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakie z1robki?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AEr0TY) napisał(a):

    KO=Drożyzna. Wszystko drożeje.

    Pokaż cytat

    Najbardziej zdrożało masło i kosztuje 99 groszy kostka za PIS 12 zł a jeszcze bardzo drogi jest schab można go kupić po 7 zł za kilo.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszyscy ludzie prezydenta.. do tego lepszego szpitala na wczasy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie bez wiedzy i… parcie na stołki to rządzi w powiecie i mieście. Wstyd

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7jhN) napisał(a):

    Wszyscy ludzie prezydenta.. do tego lepszego szpitala na wczasy.

    Pokaż cytat

    Allinclusiv… Panie Piotrze i Panie Tomaszu:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak to wszystko ładnie się układa po dzisiejszym artykule o sieci spółek na organiżmie szpitala – Pieknie sobie zarzad szpitala to wymyślił z aprobatą Starosty i Zarzadu Powiatu – jak Pan Starosta się teraz czuje. ogladało Pan Tomasz Gabrysiak reportaż „ Układ Karkonoski”?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANb0Es) napisał(a):

    Tak to wszystko ładnie się układa po dzisiejszym artykule o sieci spółek na organiżmie szpitala – Pieknie sobie zarzad szpitala to wymyślił z aprobatą Starosty i Zarzadu Powiatu – jak Pan Starosta się teraz czuje. ogladało Pan Tomasz Gabrysiak reportaż „ Układ Karkonoski”?

    Pokaż cytat

    Oskary i maliny… czekaja Panie Starosto… odwagi na kolejny event na terenie szpitala..

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolesiostwo ma się dobrze – prezes MZGK, STAROSTA, PREZYDENT I WSZYSCY inni znawcy spraw zdrowia i działalności szpitala doradcy o zdrowiu, śmiechu warte. Jeden wielki skandal, należy to zgłosić do FUNDUSZU ZDROWIA.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AEryB8) napisał(a):

    Kolesiostwo ma się dobrze – prezes MZGK, STAROSTA, PREZYDENT I WSZYSCY inni znawcy spraw zdrowia i działalności szpitala doradcy o zdrowiu, śmiechu warte. Jeden wielki skandal, należy to zgłosić do FUNDUSZU ZDROWIA.

    Pokaż cytat

    Bolec to szambo polityczne…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    babcia (AEr0kn) napisał(a):

    znów swoi mają posadki trzeba zmienić władze

    Pokaż cytat

    Barczyk to zrobi swoim zarzadzaniem;)