On też jest rzecznikiem społki MEDASK???
Ujawniamy, za ile miasto sprzedało udziały w telewizji i jaki czynsz płaci telewizja za lokal
Dyskusja dla wiadomości: Ujawniamy, za ile miasto sprzedało udziały w telewizji i jaki czynsz płaci telewizja za lokal.
-
anonim (eQc8lT) napisał(a):
Pokaż cytatza to wg niego MEDASK jest super;) Tyle dobrego teraz o nim piszą;)
-
Wszystko ze sobą powiązane, a wszystkie drogi prowadzą do R…! Szkoda, że świat tak mało wie co to Bolesławiec. Gdyby nie Istotne i Pan Redaktor Krzysztof Gwizdała, nie wiedzielibyśmy nic. Czekamy, co usłyszymy w mediach ogólnopolskich…
-
Sygnalistka (AEryO5) napisał(a):
Pokaż cytatA dlaczego pan prezydent w marcu wydał rozporządzenie ze wzrostem czynszu za najem lokali dla partii politycznych z ok 2,50 za metr na prawie 13 PLN? Czyżby w strachu chciał się pozbyć w ten sposób oponentów politycznych, którzy go trafnie punktują?
Dawniej czynsz za lokal wynajmowany od miasta na działalność, wynosił 10 razy tyle, co za metr lokalu mieszkalnego.
13, to nie tak dużo. -
anonim (ej7rbJ) napisał(a):
Pokaż cytatAle on brzydki!
Raczej brzydki charakter.
-
anonim (vkOfl) napisał(a):
Pokaż cytatRaczej brzydki charakter.
Nieszczęscia chodżą parami.
-
Taniocha
-
Jak nisko upadła nasza ukochana Ojczyzna, w której kibol, bramkarz i stręczyciel prostytutek z Grand Hotelu w Sopocie decyduje czy profesor prawa może być sędzią Trybunału Konstytucyjnego? Do czego żeście PiS – iory doprowadzili ludzi i ten naród? Co zrobiliście w tej naszej Polski?
-
Prezydent uważa za dobrego nabywce spółke MEDASK?
-
I bardzo dobrze trzeba się wziąść za to bo to jest okropne co się dzieje w tej naszej kochanej Polsce oszukują okradają nas Polaków okropne
-
Ja mam próbę to osoby która tak się brzydko odnosi na temat naszego prezydenta polski pana Karola Nawrockiego wes człowieku zastanów się co piszesz bo ja uważam że taki powinien być zwykły polski normalny człowiek przestańcie już dręczyć i dajcie spokój temu człowiekowi jaki on jest lepszy taki niż komuniści jak Tusk lub czarzasty poczekajcie jak będziemy płacić duże podatki za te saffe że nie będziecie mieli na chleb jeszcze trochę jak żywność pujdzie w górę mało światło gaz wszystko i przestańcie narzekać wziąść się do roboty a nie gadać tak powiedział wasz Tusk hahaha
-
Ta cała telewizja to jeden wielki haos.
-
Medask ma chwalic Romana.. Gabrysiaka… i Barczyka w swojej tv.
I wsztstko jasne: (
-
Paulina (ej7jUv) napisał(a):
Pokaż cytatJa mam próbę to osoby która tak się brzydko odnosi na temat naszego prezydenta polski pana Karola Nawrockiego wes człowieku zastanów się co piszesz bo ja uważam że taki powinien być zwykły polski normalny człowiek przestańcie już dręczyć i dajcie spokój temu człowiekowi jaki on jest lepszy taki niż komuniści jak Tusk lub czarzasty poczekajcie jak będziemy płacić duże podatki za te saffe że nie będziecie mieli na chleb jeszcze trochę jak żywność pujdzie w górę mało światło gaz wszystko i przestańcie narzekać wziąść się do roboty a nie gadać tak powiedział wasz Tusk hahaha
A Ty to Paulina czy Ewa czy jeszcze tam inaczej?, to objawy choroby.
-
anonim (vB07M) napisał(a):
Pokaż cytatA Ty to Paulina czy Ewa czy jeszcze tam inaczej?, to objawy choroby.
Mam chorobę 2 biegunową.