Ujawniamy, za ile miasto sprzedało udziały w telewizji i jaki czynsz płaci telewizja za lokal

Dyskusja dla wiadomości: Ujawniamy, za ile miasto sprzedało udziały w telewizji i jaki czynsz płaci telewizja za lokal.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (eQc8lT) napisał(a):

    za to wg niego MEDASK jest super;) Tyle dobrego teraz o nim piszą;)

    Pokaż cytat

    On też jest rzecznikiem społki MEDASK???

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszystko ze sobą powiązane, a wszystkie drogi prowadzą do R…! Szkoda, że świat tak mało wie co to Bolesławiec. Gdyby nie Istotne i Pan Redaktor Krzysztof Gwizdała, nie wiedzielibyśmy nic. Czekamy, co usłyszymy w mediach ogólnopolskich…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Sygnalistka (AEryO5) napisał(a):

    A dlaczego pan prezydent w marcu wydał rozporządzenie ze wzrostem czynszu za najem lokali dla partii politycznych z ok 2,50 za metr na prawie 13 PLN? Czyżby w strachu chciał się pozbyć w ten sposób oponentów politycznych, którzy go trafnie punktują?

    Pokaż cytat

    Dawniej czynsz za lokal wynajmowany od miasta na działalność, wynosił 10 razy tyle, co za metr lokalu mieszkalnego.
    13, to nie tak dużo.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7rbJ) napisał(a):

    Ale on brzydki!

    Pokaż cytat

    Raczej brzydki charakter.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkOfl) napisał(a):

    Raczej brzydki charakter.

    Pokaż cytat

    Nieszczęscia chodżą parami.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taniocha

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak nisko upadła nasza ukochana Ojczyzna, w której kibol, bramkarz i stręczyciel prostytutek z Grand Hotelu w Sopocie decyduje czy profesor prawa może być sędzią Trybunału Konstytucyjnego? Do czego żeście PiS – iory doprowadzili ludzi i ten naród? Co zrobiliście w tej naszej Polski?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezydent uważa za dobrego nabywce spółke MEDASK?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze trzeba się wziąść za to bo to jest okropne co się dzieje w tej naszej kochanej Polsce oszukują okradają nas Polaków okropne

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja mam próbę to osoby która tak się brzydko odnosi na temat naszego prezydenta polski pana Karola Nawrockiego wes człowieku zastanów się co piszesz bo ja uważam że taki powinien być zwykły polski normalny człowiek przestańcie już dręczyć i dajcie spokój temu człowiekowi jaki on jest lepszy taki niż komuniści jak Tusk lub czarzasty poczekajcie jak będziemy płacić duże podatki za te saffe że nie będziecie mieli na chleb jeszcze trochę jak żywność pujdzie w górę mało światło gaz wszystko i przestańcie narzekać wziąść się do roboty a nie gadać tak powiedział wasz Tusk hahaha

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta cała telewizja to jeden wielki haos.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Medask ma chwalic Romana.. Gabrysiaka… i Barczyka w swojej tv.

    I wsztstko jasne: (

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Paulina (ej7jUv) napisał(a):

    Ja mam próbę to osoby która tak się brzydko odnosi na temat naszego prezydenta polski pana Karola Nawrockiego wes człowieku zastanów się co piszesz bo ja uważam że taki powinien być zwykły polski normalny człowiek przestańcie już dręczyć i dajcie spokój temu człowiekowi jaki on jest lepszy taki niż komuniści jak Tusk lub czarzasty poczekajcie jak będziemy płacić duże podatki za te saffe że nie będziecie mieli na chleb jeszcze trochę jak żywność pujdzie w górę mało światło gaz wszystko i przestańcie narzekać wziąść się do roboty a nie gadać tak powiedział wasz Tusk hahaha

    Pokaż cytat

    A Ty to Paulina czy Ewa czy jeszcze tam inaczej?, to objawy choroby.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vB07M) napisał(a):

    A Ty to Paulina czy Ewa czy jeszcze tam inaczej?, to objawy choroby.

    Pokaż cytat

    Mam chorobę 2 biegunową.