Darmowe dojazdy do szkół średnich? Powiat Bolesławiecki szykuje przełomowy program dla uczniów

Dyskusja dla wiadomości: Darmowe dojazdy do szkół średnich? Powiat Bolesławiecki szykuje przełomowy program dla uczniów.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Jeśli radni wyrażą zgodę… ” fajny żart:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    radni bez… radni

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    I to jest prawdziwy pgrom a nie to to pseudo badziewie co Janiec nazywa programem. Realizuje obowiązek ustawowy i nazywa to programem

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pks mało kiedy jeździ przez okoliczne wsie, bo jeździ Autolinie.. Więc o czym my tu gadamy

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie ma czegoś takiego jak za darmo. Ktoś za to będzie płacić. Jeżeli w budżecie jest nadwyżka to może jest kilka potrzeb które warto przedyskutować i przegłosować a nie strzelać pod publiczkę. Jakieś cyferki by się przydały a nie tylko hasła.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejny szalony pomysł. Kto za to zapłaci? Może są inne ważniejsze potrzeby w mieście? Już dali najpierw 500,00 później 800,00 licząc na wzrost urodzeń i co z tego wyszło?
    Kupowanie uczniów – żenada Nasze szkoły sa tak dobre, że nie trzeba uczniów kupować a niż demograficzny i tak w przyszłości zrobi swoje.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Łaskę nikt nie robi przy takim nizu demograficzny już dawno powinno być ustalona bezpłatne przejazdy do szkół. To wstyd by musieli wnioskować o to uczniowie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakoś moje dzieci pokończyły szkoły bez 500+ bez dopłat do podręczników a za dojazdy też musiałam zapłacić sama a teraz moje podatki będą szły na innych może jeszcze śniadanko w restauracji im opłaćcie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    X (AN0ZGA) napisał(a):

    Jakoś moje dzieci pokończyły szkoły bez 500+ bez dopłat do podręczników a za dojazdy też musiałam zapłacić sama a teraz moje podatki będą szły na innych może jeszcze śniadanko w restauracji im opłaćcie

    Pokaż cytat

    Pełna zgoda. Teraz wszystko daj, a uczniowie w znacznej większości nie szanują nauki

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak macie tyle pieniędzy to może parkingi będą darmowe w Bolesławcu, proponuję jeszcze darmowe zakupy w sklepach ale tylko Biedronka bo pozostałe sklepy to już nie! Albo leczenie w prywatnej firmie ale tylko wskazanej przez starostę! Brawo wy!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niedługo PKP będzie za darmo.