„Jeśli radni wyrażą zgodę… ” fajny żart:)
Darmowe dojazdy do szkół średnich? Powiat Bolesławiecki szykuje przełomowy program dla uczniów
Dyskusja dla wiadomości: Darmowe dojazdy do szkół średnich? Powiat Bolesławiecki szykuje przełomowy program dla uczniów.
-
-
radni bez… radni
-
I to jest prawdziwy pgrom a nie to to pseudo badziewie co Janiec nazywa programem. Realizuje obowiązek ustawowy i nazywa to programem
-
Pks mało kiedy jeździ przez okoliczne wsie, bo jeździ Autolinie.. Więc o czym my tu gadamy
-
Nie ma czegoś takiego jak za darmo. Ktoś za to będzie płacić. Jeżeli w budżecie jest nadwyżka to może jest kilka potrzeb które warto przedyskutować i przegłosować a nie strzelać pod publiczkę. Jakieś cyferki by się przydały a nie tylko hasła.
-
Kolejny szalony pomysł. Kto za to zapłaci? Może są inne ważniejsze potrzeby w mieście? Już dali najpierw 500,00 później 800,00 licząc na wzrost urodzeń i co z tego wyszło?
Kupowanie uczniów – żenada Nasze szkoły sa tak dobre, że nie trzeba uczniów kupować a niż demograficzny i tak w przyszłości zrobi swoje. -
Łaskę nikt nie robi przy takim nizu demograficzny już dawno powinno być ustalona bezpłatne przejazdy do szkół. To wstyd by musieli wnioskować o to uczniowie.
-
Jakoś moje dzieci pokończyły szkoły bez 500+ bez dopłat do podręczników a za dojazdy też musiałam zapłacić sama a teraz moje podatki będą szły na innych może jeszcze śniadanko w restauracji im opłaćcie
-
X (AN0ZGA) napisał(a):
Pokaż cytatJakoś moje dzieci pokończyły szkoły bez 500+ bez dopłat do podręczników a za dojazdy też musiałam zapłacić sama a teraz moje podatki będą szły na innych może jeszcze śniadanko w restauracji im opłaćcie
Pełna zgoda. Teraz wszystko daj, a uczniowie w znacznej większości nie szanują nauki
-
Jak macie tyle pieniędzy to może parkingi będą darmowe w Bolesławcu, proponuję jeszcze darmowe zakupy w sklepach ale tylko Biedronka bo pozostałe sklepy to już nie! Albo leczenie w prywatnej firmie ale tylko wskazanej przez starostę! Brawo wy!
-
Niedługo PKP będzie za darmo.