Przejęcie za trzy, dwa, jeden..
Czytelnik oburzony nowym cennikiem. „Czy tak propaguje się sport w tym mieście?”
Dyskusja dla wiadomości: Czytelnik oburzony nowym cennikiem. „Czy tak propaguje się sport w tym mieście?”.
-
-
Niech czytelnik (i jemu podobni) zacznie chodzić na wybory. A jeśli już chodzi, niech wybiera tych, którzy potrafią myśleć i działać przyszłościowo.
-
Niech założą OZE – sroze, może będzie taniej?
-
W tym grajdole chylącym się ku upadkowi będzie jeszcze gorzej i drożej.
-
Ale wy jesteście durni ekonomicznie:)
Jeżeli cena wody, ogrzewania, prądu rośnie, plus rośnie pensja minimalna to dlaczego nie przyjmujecie do wiadomości że cena wejścia na pływalnię wzrośnie?
Też wzrośnie tylko zapłacicie za to wszyscy w podatkach za coś innego a oni sobie rozdzielą kasę na Orkę i inne rzeczy w zaciszu gabinetów, czyli tak zwane „dofinansowanie”. -
Rzeka Bóbr w Bolesławcu jest za darmo, więc nie narzekajcie, sami wybraliście władzę i radnych, więc wszystkie pretensje kierować do nich osobiście. Miejsce do skarg„Ratusz„
-
Nowak dostaje dziesiątki tysięcy złotych za jednodniowe taplanie się w glinie a od mieszkańców pobiera po 5 zł opłatę za każdorazowe wejście na miejski stadion: (Propagowanie sportu po bolesławiecku!!! Przecież to jest popier… e. Kto w Ratuszu akceptuje takie „pomysły”!
-
Sport w tym mieście jest raczej tylko dla wybrańców tych których car popiera i kocha reszta się nie liczy choć mogą być najlepsi na świecie.
Goła prawda i stanie sportu w Bolesławcu -
I na co idą te pieniądze? Mam nadzieję, że wymienią w końcu parę rzeczy, w tym dogorywającą armaturę sanitarną, może nawet wyczyszczą dno basenów, bo cuda tam pływają, a czystość wody już nawet na oko budzi poważne zastrzeżenia. Cieplejsza woda pod natryskami byłaby też miłym akcentem, bo na razie ciepła jest tylko chwilami, a gdy prysznic bierze kilka osób, woda w basenie wydaje się być cieplejsza. Tymczasem z nowości zauważyłem tylko niedziałający wyświetlacz, który wyświetlał dotąd czas i temperatury (trochę szwankował, ale był) oraz nowe kamery monitoringu, również na pływalni (gdzie obowiązuje zakaz robienia zdjęć czy filmowania) . Widocznie regulamin jest dla nas, kierownictwa nie obowiązuje. Zaraz się pewnie dowiem, że kamery są dla naszego bezpieczeństwa. Oświadczam wobec tego, że z powodu kamer nas pływalni czuję się bardziej skrępowany niż bezpieczny, a bezpieczniej czułbym się, gdyby warunki sanitarne, w tym jakość wody, były lepsze.
-
Czy redakcja w imieniu użytkowników może złożyć prośbę do władz ośrodka o pochylenie się nad czystością w basenie Orka? Jestem tam regularnie i ilość śmieci która pływa po dnie jest zatrważająca. Myślę że osoby zarządzające parkiem wodnym powinny wzorować się na basenie w Osiecznicy i również zaprowadzić czystość na obiekcie. Ja niestety z racji zajęć które odbywają się na Orce nie mogę swobodnie wybrać gdzie pływam. Proszę o pochylenie się nad tą kwestią.
-
Pływak (ej7rud) napisał(a):
Pokaż cytatI na co idą te pieniądze? Mam nadzieję, że wymienią w końcu parę rzeczy, w tym dogorywającą armaturę sanitarną, może nawet wyczyszczą dno basenów, bo cuda tam pływają, a czystość wody już nawet na oko budzi poważne zastrzeżenia. Cieplejsza woda pod natryskami byłaby też miłym akcentem, bo na razie ciepła jest tylko chwilami, a gdy prysznic bierze kilka osób, woda w basenie wydaje się być cieplejsza. Tymczasem z nowości zauważyłem tylko niedziałający wyświetlacz, który wyświetlał dotąd czas i temperatury (trochę szwankował, ale był) oraz nowe kamery monitoringu, również na pływalni (gdzie obowiązuje zakaz robienia zdjęć czy filmowania) . Widocznie regulamin jest dla nas, kierownictwa nie obowiązuje. Zaraz się pewnie dowiem, że kamery są dla naszego bezpieczeństwa. Oświadczam wobec tego, że z powodu kamer nas pływalni czuję się bardziej skrępowany niż bezpieczny, a bezpieczniej czułbym się, gdyby warunki sanitarne, w tym jakość wody, były lepsze.
Dokładnie, momentami wydaje się że Sanepid dawno nie wizytował tego obiektu. Nie wspominając już o toaletach… czystość basenu sportowego również… Panie Dyrektorze osoba zarządzająca basenem ewidentnie dawno nie sprawdzała jego czystości.. a basen nie widział odkurzacza..
-
Aaaaaa (anwZB) napisał(a):
Pokaż cytatDokładnie, momentami wydaje się że Sanepid dawno nie wizytował tego obiektu. Nie wspominając już o toaletach… czystość basenu sportowego również… Panie Dyrektorze osoba zarządzająca basenem ewidentnie dawno nie sprawdzała jego czystości.. a basen nie widział odkurzacza..
A kogo to obchodzi w ratuszu a juz napewno nie dyrektora MOSir Bolo
-
Dul to największy błazen z ekipy Romka a rządzi sportem w mieście i obiektami o których nie ma zielonego pojęcia. Kto przy zdrowych zmysłach montuje nowe kamera za grubą kasę podczas gdy prysznice ledwo działają. Czy ktoś wreszcie usunie tego szkodnika???? Roman weź się ogarnij i zacznij zatrudniać fachowców a nie zakompleksionego łysego byłego prezesa Kolonii
-
Jakie 30%? Jeszcze na początku 2025 roku, wejście na około 3 godziny plus saunarium wraz z rytuałami to był koszt 40 zł. Teraz ta sama konfiguracja to jest koszt 98 złotych! Jeszcze jedna podwyżka, wykazać że Orka jest nieopłacalna i sprzedać za bezcen obcemu kapitałowi.
-
Ani razu nie skorzystałem z tego przybytku i mam gdzieś ich cenniki i podwyżki. Są alternatywne możliwości, wystarczy pomyśleć.
- 1
- 2