Czy będzie bezpiecznie? Jedyny w Europie darmowy koncert Bregovića podczas Święta Ceramiki

Dyskusja dla wiadomości: Czy będzie bezpiecznie? Jedyny w Europie darmowy koncert Bregovića podczas Święta Ceramiki.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    nie za kasę, lubi porcelanę

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPNf) napisał(a):

    Jak można sprzedawać bilety na koncert, skoro miasto płaci za występ Bregowica z naszych podatków kwotę 350,000 tys zł za godzinę występu. To są ogromne pieniądze.

    Pokaż cytat

    A to nie będzie opłacone z kasy od sponsorów?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takiego ch – a do B – ca?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkaL5) napisał(a):

    Może to będzie gwóźdź do końca układu.

    Pokaż cytat

    ;) )) )

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Romana i jego „ogorkow” pogielo! Jugolskie badziewie ktorego wiekszosc nie akceptuje za duze pieniadze, nasze pieniadze!!!
    Ten burmistrz stworzyl swoje gniazdo i leje na mieszkancow.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy było jakaś ankieta fla mieszkańców czy życzą sobie tego „ artystę”? To z naszych podatków jest opłacany

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gwiazda? Pewnie spadająca…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    anonim (eQc8lT) 2026 – 06 – 01 08:50
    Cytuj Zgłoś nadużycie anonim (vkaL5) napisał (a) : Może to będzie gwóźdź do końca układu. ”

    Człowieku jakiego układu?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Śpij kochanie, śpij…

  • 1
  • 2