nie za kasę, lubi porcelanę
Czy będzie bezpiecznie? Jedyny w Europie darmowy koncert Bregovića podczas Święta Ceramiki
Dyskusja dla wiadomości: Czy będzie bezpiecznie? Jedyny w Europie darmowy koncert Bregovića podczas Święta Ceramiki.
-
-
anonim (qnPNf) napisał(a):
Pokaż cytatJak można sprzedawać bilety na koncert, skoro miasto płaci za występ Bregowica z naszych podatków kwotę 350,000 tys zł za godzinę występu. To są ogromne pieniądze.
A to nie będzie opłacone z kasy od sponsorów?
-
Takiego ch – a do B – ca?
-
anonim (vkaL5) napisał(a):
Pokaż cytatMoże to będzie gwóźdź do końca układu.
;) )) )
-
Romana i jego „ogorkow” pogielo! Jugolskie badziewie ktorego wiekszosc nie akceptuje za duze pieniadze, nasze pieniadze!!!
Ten burmistrz stworzyl swoje gniazdo i leje na mieszkancow. -
Czy było jakaś ankieta fla mieszkańców czy życzą sobie tego „ artystę”? To z naszych podatków jest opłacany
-
Gwiazda? Pewnie spadająca…
-
anonim (eQc8lT) 2026 – 06 – 01 08:50
Cytuj Zgłoś nadużycie anonim (vkaL5) napisał (a) : Może to będzie gwóźdź do końca układu. ”Człowieku jakiego układu?
-
Śpij kochanie, śpij…
- 1
- 2