Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu w Bolesławcu. Policja wskazała winnego kolizji

Dyskusja dla wiadomości: Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu w Bolesławcu. Policja wskazała winnego kolizji.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    I gdzie jest teraz ten idiota ktory pisał o motocykliście „zapi.. lał, powinien zgonąć taki raz w tygodniu”?!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brać motocyklowa dorwie tego bandytę że Złotoryi

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Motocyklista nigdy nie ma pierwszeństwa… Nawet jeśli ma, ale chce długo żyć. Mówię to jako motocyklista