I gdzie jest teraz ten idiota ktory pisał o motocykliście „zapi.. lał, powinien zgonąć taki raz w tygodniu”?!
Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu w Bolesławcu. Policja wskazała winnego kolizji
Dyskusja dla wiadomości: Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu w Bolesławcu. Policja wskazała winnego kolizji.
-
-
Brać motocyklowa dorwie tego bandytę że Złotoryi
-
Motocyklista nigdy nie ma pierwszeństwa… Nawet jeśli ma, ale chce długo żyć. Mówię to jako motocyklista