W gminie powstaje nowa ścieżka rowerowa. Trwają intensywne prace

Dyskusja dla wiadomości: W gminie powstaje nowa ścieżka rowerowa. Trwają intensywne prace.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogi powiatowe są w opłakanym stanie

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANGJHN) napisał(a):

    Drogi powiatowe są w opłakanym stanie

    Pokaż cytat

    Zapomniałeś napisać z jakiego powiatu jesteś. U nas drogi powiatowe są w bardzo dobrym stanie w porównaniu do dróg powiatowych z ościennych powiatów.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pamiętajcie Polaczki że to za podatników pieniądze nie urzędasów czy eurobaranow

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzyś (woCbS) napisał(a):

    Smutne jest to że ścieżki rowerowe powstają z niczego a taka droga z nowogrodzca do ocic jest pomstą do nieba.

    Pokaż cytat

    Do Ocic nie musi byc drogi

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda, ze w gminie Osiecznica denne 'ścieżki ' rowerowe… czas na duuuuza zmianę.. ktoś tu chyba sie „wypalił ”, a tak obiecywał…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Podobno jest w planach, połączenie ścieżkami, Bolesławca i Berlina.

  • 1
  • 2