Drogi powiatowe są w opłakanym stanie
W gminie powstaje nowa ścieżka rowerowa. Trwają intensywne prace
Dyskusja dla wiadomości: W gminie powstaje nowa ścieżka rowerowa. Trwają intensywne prace.
-
-
anonim (ANGJHN) napisał(a):
Pokaż cytatDrogi powiatowe są w opłakanym stanie
Zapomniałeś napisać z jakiego powiatu jesteś. U nas drogi powiatowe są w bardzo dobrym stanie w porównaniu do dróg powiatowych z ościennych powiatów.
-
Pamiętajcie Polaczki że to za podatników pieniądze nie urzędasów czy eurobaranow
-
Krzyś (woCbS) napisał(a):
Pokaż cytatSmutne jest to że ścieżki rowerowe powstają z niczego a taka droga z nowogrodzca do ocic jest pomstą do nieba.
Do Ocic nie musi byc drogi
-
Szkoda, ze w gminie Osiecznica denne 'ścieżki ' rowerowe… czas na duuuuza zmianę.. ktoś tu chyba sie „wypalił ”, a tak obiecywał…
-
Podobno jest w planach, połączenie ścieżkami, Bolesławca i Berlina.
- 1
- 2