22-latka służąca w US Army pomogła uczestnikom wypadku drogowego koło Bolesławca

Dyskusja dla wiadomości: 22-latka służąca w US Army pomogła uczestnikom wypadku drogowego koło Bolesławca.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za durnie z tych amerykanów, w Polsce mamy prawny obowiązek udzielenia pomocy i ratowania życia! A oni odznaczają swoich za wezwanie służb…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Durniem to Ty jesteś, ale jak widać nie cenisz siebie to nie będziesz cenić innych. Brawo dla dziewczyny za pomoc w wypadku. Należą się jej podziękowania.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ty też jesteś durniem. W takim razie Donald Tusk powinien dawać każdemu złotego buraka za uratowanie komuś życia

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oczy krwawią jak czytam wasze posty wyżej. Mniej jadu więcej empatii. Nazwisko polskie i od razu wiedziałem że korzenie polskie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i? Jak to się ma w kontekście debila jakiego wybrali na prezydenta, ruskiego agenta?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzyś (woCbS) napisał(a):

    Oczy krwawią jak czytam wasze posty wyżej. Mniej jadu więcej empatii. Nazwisko polskie i od razu wiedziałem że korzenie polskie.

    Pokaż cytat

    Jak Polaków pomoże to milczą, o to chodzi.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Polak

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0ZqM) napisał(a):

    Jak Polaków pomoże to milczą, o to chodzi.

    Pokaż cytat

    Po jakiemu ty PiSzesz, po amerykańsku?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0ZqM) napisał(a):

    No i? Jak to się ma w kontekście debila jakiego wybrali na prezydenta, ruskiego agenta?

    Pokaż cytat

    Uważaj, obrażasz Polskiego Prezydenta.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AEr0hl) napisał(a):

    Uważaj, obrażasz Polskiego Prezydenta.

    Pokaż cytat

    To Trump jest twoim prezydentem? Od dawna w pis jesteś?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0ZqM) napisał(a):

    To Trump jest twoim prezydentem? Od dawna w pis jesteś?

    Pokaż cytat

    A tego ćpuna, który teraz, dzięki nieudolności Tuska, mieszkam teraz w Belwederze, obrazić nie da się, nie znam dość obelżywych słów.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Lucjan z Ocic (euIrxt) napisał(a):

    Po jakiemu ty PiSzesz, po amerykańsku?

    Pokaż cytat

    Poprawiłem kminie od razu, pod spodem!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Samarytanka z PCK

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przestancie prosze was o wyrozumiałość

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A tłumacz przytoczony w artykule to rozumiem nic nie robił i siedział w aucie? Bajka pt. Ocieplanie wizerunku Amerykanów ciąg dalszy