Może wyjdzie za KAUCJĄ. 7. 5 grubo. za głowę mniej dostają
55-latek zniszczył trzy butelkomaty jednego dnia. Wszystko nagrały kamery
Dyskusja dla wiadomości: 55-latek zniszczył trzy butelkomaty jednego dnia. Wszystko nagrały kamery.
-
-
Czy się zdziwiłem. ?....zdziwil (ej7jQP) napisał(a):
Pokaż cytatMoże wyjdzie za KAUCJĄ. 7. 5 grubo. za głowę mniej dostają
To tylko świadczy ile jest zycie ludzkie warte.
-
Powinni docenić lokalnego konstruktora!
-
Jak powie, że to miala być konstrukcja artystyczna, to go uniewinnią
-
Chciał połączyć trzy butelkomaty jak trzy szpitale
-
Do 7 lat grozi za zniszczenie butelkomatu, a za śmiertelne potrącenie człowieka do 8 lat…
-
pisuar lub konfa
-
anonim (A54oz9) napisał(a):
Pokaż cytatpisuar lub konfa
Na bank POpapraniec!
-
Adam (ANG8h4) napisał(a):
Pokaż cytatDo 7 lat grozi za zniszczenie butelkomatu, a za śmiertelne potrącenie człowieka do 8 lat…
Adwokat zabil dwie osoby dostal 1,5 roku
Szuka go cała Polska, Srać na taki system -
wkurzył się że tak wolno dzialaja to chciał zbudować lepszy
-
anonim (A54oz9) napisał(a):
Pokaż cytatpisuar lub konfa
puk, puk, jest tam kto? baranie
-
Trudny do zdiagnozowania „konstrukcyjny” przypadek.
-
Malkon (AEr0CG) napisał(a):
Pokaż cytatTrudny do zdiagnozowania „konstrukcyjny” przypadek.
Chciał bardzo zrobić„nową konstrukcję„więc powinien mieć szybki wyrok i konstrukcja stalowa będzie w oknie. Mądry człowiek, wie czego chce, ma wikt i opierunek za darmo nie musi pracować.
-
Adam (ANG8h4) napisał(a):
Pokaż cytatDo 7 lat grozi za zniszczenie butelkomatu, a za śmiertelne potrącenie człowieka do 8 lat…
Za zabicie dwoch kobiet dostajesz 1. 6 roku sprawa trumny na kolach