Najlepsza Redakcja nie mając odpowiednich artykułów njlepiej napuścić ludzi na siebie i wplątać w to urzędy wy się pozabijajcie a my będziemy się przyglądać. Brawo istotne
Ujawniamy dokumenty w sprawie niejasności finansowych podczas Święta Ceramiki
Dyskusja dla wiadomości: Ujawniamy dokumenty w sprawie niejasności finansowych podczas Święta Ceramiki.
-
-
Przecież dla Filipowicza (daw. Dywan) matematyka to czarna magia. Facet nic nie umie.
-
Ja istotne w tej kwestii popieram w 100% i motywacja jest tu dla mnie bez znaczenia. W szkołach brakuje pieniędzy na papier toaletowy dla uczniów a na takie 'występy', które nikomu nie są potrzebne pieniądze są…!? Rozliczajcie ratuszowych, niech ludzie wiedzą na co idą podatki w tym mieście!
-
Roman, Halka i Gabrysiak mają pilnować aby pracownicy szpitala nie transferowali kasy do prywatnych spółek.
ha, ha…
-
„… ludzie nie kupują Romana makaronów na uszy.
Fundacja – sieć spółek obrastajacych szpital… przyzwolenie samorzadowców – i na rympał jazda! ”
-
Niejasności finansowych w tym mieście jest coraz więcej: – prywatne spółki oplecione na szpitalu, brak rozliczenia z balu / Gali w I LO. – lewa kasa z rąk do rąk BCC – Święto Ceramiki, za zgodą ratusza – „ nieformalny sponsoring ”, „ łapówki ”? – lobby pana Piotra Romana na rzecz wybranych deweloperów i wybranych inwestycji….……– sprzedaż lokalnej telewizji na rzecz pracowników szpitala miejskiego, 14 lat od podjęcia uchwały przez RM o pozbyciu się udziałów przez UM. – brak rozliczenia 58 mln zł wydanych na budowę basenów na ul Spacerowej które zostały zalane w całości w czasie powodzi w 2024 r – brak rozliczeń 14 mln zł wydanych na wymianę lamp ulicznych, miała powstać komisja do spraw rozliczenia tego zadania przy RM. – brak zapisów w budżecie Starostwa o wysokości finansowania w zakresie budowy ronda na DK – 94, ul Staroszkolna i ul Cieszkowskiego i połączenia z terenem spółki TREI GmbH. – brak rozliczenia z wydanych dodatkowych 10 mln złotych przy budowie stadionu….. itd… „ Piotr Roman… Orędownik spólki MEDASK.. „teraz albo nigdy” cytat z rady miasta..
Osoba która wsadziła na stołek Barczyka… mimo dobrych wyników i redukcji zadłuzenia przez dyr Zdaniuka – teraz ma być w radzie społecznej..
tworu układanego w zaciszu gabinetów a potem przepitych na Gali Prózności… „zgonami” za pieniadze podatników ”
-
a nadzór Prokuratury?
Nie ma. -
W tym mieście coraz częściej nie wiadomo, gdzie kończy się interes publiczny, a zaczyna towarzysko – polityczna układanka. Dlatego zamiast kolejnych pięknych przemówień i gal, mieszkańcy powinni dostać proste rozliczenia: kto, ile, za co i na jakiej podstawie.
-
„Kornel DYWAN i panie wuefistki z SP nr 1” – nowy serial na Netflixie?
-
anonim (vkaDu) napisał(a):
Pokaż cytatNiejasności finansowych w tym mieście jest coraz więcej: – prywatne spółki oplecione na szpitalu, brak rozliczenia z balu / Gali w I LO. – lewa kasa z rąk do rąk BCC – Święto Ceramiki, za zgodą ratusza – „ nieformalny sponsoring ”, „ łapówki ”? – lobby pana Piotra Romana na rzecz wybranych deweloperów i wybranych inwestycji….……– sprzedaż lokalnej telewizji na rzecz pracowników szpitala miejskiego, 14 lat od podjęcia uchwały przez RM o pozbyciu się udziałów przez UM. – brak rozliczenia 58 mln zł wydanych na budowę basenów na ul Spacerowej które zostały zalane w całości w czasie powodzi w 2024 r – brak rozliczeń 14 mln zł wydanych na wymianę lamp ulicznych, miała powstać komisja do spraw rozliczenia tego zadania przy RM. – brak zapisów w budżecie Starostwa o wysokości finansowania w zakresie budowy ronda na DK – 94, ul Staroszkolna i ul Cieszkowskiego i połączenia z terenem spółki TREI GmbH. – brak rozliczenia z wydanych dodatkowych 10 mln złotych przy budowie stadionu….. itd… „ Piotr Roman… Orędownik spólki MEDASK.. „teraz albo nigdy” cytat z rady miasta..
Osoba która wsadziła na stołek Barczyka… mimo dobrych wyników i redukcji zadłuzenia przez dyr Zdaniuka – teraz ma być w radzie społecznej..
tworu układanego w zaciszu gabinetów a potem przepitych na Gali Prózności… „zgonami” za pieniadze podatników ”
Jakie łapówki konkretnie kto dla kogo? Napisz konkretnie zamiast jątrzyć. Ale nie masz odwagi bo skończyłoby się to w sądzie z wyrokiem dla ciebie