Skandal na biegach współorganizowanych przez Fundację Wspierajmy Zdrowie

Dyskusja dla wiadomości: Skandal na biegach współorganizowanych przez Fundację Wspierajmy Zdrowie.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AEr09G) napisał(a):

    Peters krytykuje a jak dostanie nagrodę to będzie piać z zachwytu nad organizacja

    Pokaż cytat

    Ale mało o mnie wiesz, akurat z ciętego jezyka i bezczelności jestem znana, ale to trzeba by było troszkę się zainteresować trailem, a to wymaga energii. I zapraszam krytykować mnie nie z anonima, bo wiesz – kozak w necie,… w świecie;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Klaudia Petters Trail On (vkPgl) napisał(a):

    Ale mało o mnie wiesz, akurat z ciętego jezyka i bezczelności jestem znana, ale to trzeba by było troszkę się zainteresować trailem, a to wymaga energii. I zapraszam krytykować mnie nie z anonima, bo wiesz – kozak w necie,… w świecie;)

    Pokaż cytat

    Młoda i bezczelna, nieźle, skoro jako sportowiec tak się określa, nie znam pani ale nie jest to fajne, trochę skromności i pokory droga pani

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    "„„Wezwijcie pracującego w szpitalu doktora Jarosława Lubońskiego ze spółki Medask, która zarobiła 2 mln na szpitalu! On wam doradzi jak zarobić jeszcze więcej na biegach i jak jeszcze mniej biegaczy nagrodzić 😂😂😂””"

    Wiceprezesa Fundacji i i znanej z mediow spolki. Medask??

    Przeciez jest wickiem W TEJ fundacji… NIE zawracajcie MU glowy… pewnie glowkuje ZE sprawozdaniem Z gali barczyka. "…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bezpodstawna próba oczerniania i hejtowania organizatorów, którzy są powiązani ze szpitalem w Bolesławcu. „Skandal”, ręce opadają po przeczytaniu tekstu. Nie widze problemu, żeby w przyszłym roku ISTOTNE zaangażowały się w organizacje tej impery.
    Istotne macie rację, sytuację ze szpitalem trzeba wyjasnic, ponieważ widać, ze doszło tam do dużych niejasnosci. Wrzucanie wszystkiego do jednego garnka i powiązania tematów jest nieprzyzwoite.
    Były czytelnik Istotne.pl. Sorry

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Istotne macie rację, sytuację ze szpitalem trzeba wyjasnic, ponieważ widać, ze doszło tam do dużych niejasnosci. ” 100/100 nie jasności a ładne sformułowanie;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wo9Ma) napisał(a):

    Młoda i bezczelna, nieźle, skoro jako sportowiec tak się określa, nie znam pani ale nie jest to fajne, trochę skromności i pokory droga pani

    Pokaż cytat

    Klaudia jest za dobra, żeby jej takie leszcze cokolwiek insynuowały. W zawodach biegasz żeby wygrywać. Jak chcesz tylko dla zdrowia to możesz sobie łazić po obwodnicy bez zawodów.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Paweł (ej7kiH) napisał(a):

    Bezpodstawna próba oczerniania i hejtowania organizatorów, którzy są powiązani ze szpitalem w Bolesławcu. „Skandal”, ręce opadają po przeczytaniu tekstu. Nie widze problemu, żeby w przyszłym roku ISTOTNE zaangażowały się w organizacje tej impery.
    Istotne macie rację, sytuację ze szpitalem trzeba wyjasnic, ponieważ widać, ze doszło tam do dużych niejasnosci. Wrzucanie wszystkiego do jednego garnka i powiązania tematów jest nieprzyzwoite.
    Były czytelnik Istotne.pl. Sorry

    Pokaż cytat

    Niestety fundacja to szpital a jej członkowie są elementem sytuacji w szpitalu. Nie wygląda to dobrze. Wizerunkowo raczej bym ich omijał. Ktoś tych ludzi popiera i umożliwia im takie działanie. Pytanie kto i dlaczego?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnQ2T) napisał(a):

    Klaudia jest za dobra, żeby jej takie leszcze cokolwiek insynuowały. W zawodach biegasz żeby wygrywać. Jak chcesz tylko dla zdrowia to możesz sobie łazić po obwodnicy bez zawodów.

    Pokaż cytat

    Ojojoj co za buta, są niestety lepsi

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jola jest najlepsza w tej spolce Ona i tylko Ona

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnP4g) napisał(a):

    Jola jest najlepsza w tej spolce Ona i tylko Ona

    Pokaż cytat

    Mam wrażenie ze robi za „słupa” i dała się w zapatrzeniu omamić. a teraz zapłaci za to swoim zyciem i przyszlością. Proste jak zgorzeleckie Standardy!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    biegasz dla siebie czy etatowo? A organizatorzy widocznie nie potrafią robić takich zawodów, to za tydzień w Kliczkowie i za rok nie ma co startować

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Peters znowu uważa się za lepszą. Ten twój potężny trail to przecież turystka górska w trybie przyspieszonym. Jak biegniesz w lesie i zgubiłaś asfalt to hulajnoga i tak ci się nie przyda. Trochę pokory

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Golas chciał biec, ale był nieubrany.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Skandal (AQZ3CS) napisał(a):

    Peters znowu uważa się za lepszą. Ten twój potężny trail to przecież turystka górska w trybie przyspieszonym. Jak biegniesz w lesie i zgubiłaś asfalt to hulajnoga i tak ci się nie przyda. Trochę pokory

    Pokaż cytat

    Pani Peters powinna być jak na sportowca przystało bardzo zdystansowana a przy tym ciut skromniejsza i delikatna, to co o sobie mówi że jest bezczelna to zenada

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Niestety fundacja to szpital a jej członkowie są elementem sytuacji w szpitalu. Nie wygląda to dobrze. Wizerunkowo raczej bym ich omijał. Ktoś tych ludzi popiera i umożliwia im takie działanie. Pytanie kto i dlaczego? ”

    Pan Starosta???? Zarzad powiatu.. prezydent????