Przechwycili blisko 600 tys. nielegalnych papierosów. Straty Skarbu Państwa mogły przekroczyć milion złotych

Dyskusja dla wiadomości: Przechwycili blisko 600 tys. nielegalnych papierosów. Straty Skarbu Państwa mogły przekroczyć milion złotych.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakie straty Państwa jak Romanowski w garażu drukował sobie to robił to bezstratnie, za nich się weźcie a nie za Palaczy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miały trafic na granice do Łeknicy..
    Tam zawsze faiki duzo taniej!!! nie wiadomo dlaczego…?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ulka (AFINxn) napisał(a):

    Jakie straty Państwa jak Romanowski w garażu drukował sobie to robił to bezstratnie, za nich się weźcie a nie za Palaczy.

    Pokaż cytat

    za krotkie majom rece