Masowe kontrole na A4. Kierowcy stracili prawa jazdy, rekordzista miał ponad 1,2 promila

Dyskusja dla wiadomości: Masowe kontrole na A4. Kierowcy stracili prawa jazdy, rekordzista miał ponad 1,2 promila.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wystarczy popatrzeć co tirowcy kupują sobie na pauzę.
    Sześciopak albo pół litra.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    no i? piwko w 8 godz wywietzreje i mozna jechac w cz ym problem

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    do wyzej (euIGIl) napisał(a):

    no i? piwko w 8 godz wywietzreje i mozna jechac w cz ym problem

    Pokaż cytat

    W tym Problem ze Nie zawsze tak jest jak piszesz, poczytaj sobie na ten temat.
    Piją a potem dochodzi do tragedii, Brawo Polizei, za wyeliminowanie zabujców
    Sqrwysynów

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    1,2 czyli czteropak

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A mógł bić rekord gitarowy we Wrocławiu.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jedno piwo to ok. 0. 2 promila, szybkość trzeźwienia to przeciętnie 0. 1promila na godzinę, więc jak ktoś jedzie z 1. 2 promila to dopiero wywalił flachę albo jest w cugu.