Wystarczy popatrzeć co tirowcy kupują sobie na pauzę.
Sześciopak albo pół litra.
Masowe kontrole na A4. Kierowcy stracili prawa jazdy, rekordzista miał ponad 1,2 promila
Dyskusja dla wiadomości: Masowe kontrole na A4. Kierowcy stracili prawa jazdy, rekordzista miał ponad 1,2 promila.
-
-
no i? piwko w 8 godz wywietzreje i mozna jechac w cz ym problem
-
do wyzej (euIGIl) napisał(a):
Pokaż cytatno i? piwko w 8 godz wywietzreje i mozna jechac w cz ym problem
W tym Problem ze Nie zawsze tak jest jak piszesz, poczytaj sobie na ten temat.
Piją a potem dochodzi do tragedii, Brawo Polizei, za wyeliminowanie zabujców
Sqrwysynów -
1,2 czyli czteropak
-
A mógł bić rekord gitarowy we Wrocławiu.
-
Jedno piwo to ok. 0. 2 promila, szybkość trzeźwienia to przeciętnie 0. 1promila na godzinę, więc jak ktoś jedzie z 1. 2 promila to dopiero wywalił flachę albo jest w cugu.