Czy istnieją jakiś kluby oprócz cementu?????
⚽ Awans Cementu oraz wyniki naszych drużyn piłkarskich w okręgówce i IV lidze
Dyskusja dla wiadomości: ⚽ Awans Cementu oraz wyniki naszych drużyn piłkarskich w okręgówce i IV lidze.
-
-
Gratulacje „Bezdomni” Raciborowice
-
Lep przewietrzony
Cement to dominator bez dwóch zdań śmiało będą fruwać w 4 lidze zostaje tylko pogratulować -
Fruwać w 4 lidze? 4 liga teraz a okręgówka to przepaść dwóch poziomów. Nie wiem czy w Polsce gdzieś jest taka przepaść między ligami zobaczycie za rok każdy mecz jest jak finał ale życzę awansu do 3 ligi i mądrych decyzji w lecie pozdro normalni
-
anonim (anwZx) napisał(a):
Pokaż cytatGratulacje „Bezdomni” Raciborowice
Cement Raciborowice wiąże nawet, jak czerwony leje wodę, a wyznawcy komuny łykają i nastawiają się do… czego?
Wszystkim czerwonym, dożywotni zakaz stadionowy na stadionie CEMENTU RACIBOROWICE w Sędzimirowie!
Panie Prezesie, konsekwentnie i systemowo działać w oznaczonym kierunku! -
IV liga, to poważna sprawa.
-
Rodem z wioski - Raciborowice! (vkO6W) napisał(a):
Pokaż cytatCement Raciborowice wiąże nawet, jak czerwony leje wodę, a wyznawcy komuny łykają i nastawiają się do… czego?
Wszystkim czerwonym, dożywotni zakaz stadionowy na stadionie CEMENTU RACIBOROWICE w Sędzimirowie!
Panie Prezesie, konsekwentnie i systemowo działać w oznaczonym kierunku!Brawo
-
Gratulacje Panowie ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz!
Legsad Kościelec, bił a klasę, bił okręgówkę do bólu, zawodnicy po 40 bramek w okręgówce, weszli do 4 ligi i byli tłem. Po pół roku klub nie dał rady. Ja rozumiem ambicje Pana M. Pitery i szacunek ogromny za to brawo! ale naprawdę tu nie ma żartów jeśli chce się walczyć o najwyższe cele w przyszłym sezonie. Na środek tabeli + – starczy. Pucharem się nie sugerować bo to zawsze inna historia niż liga. Tu trzeba fajnych wzmocnień. Przykład Pawła Urbaniaka, w okręgówce topka, w IV lidze w łużycach (w tej jednej IV lidze) może 5 bramek w sezonie. To pokazuje naprawdę przepaść. Niemniej jednak fajnie, że zespół z okolic Bolesłąwca zagra w dolnośląskiej ekstraklasie! Powodzenia trzymam kciuki mocno! -
Cement zacznie się baty w czwartej lidze czekamy
-
Adi (AFI4l6) napisał(a):
Pokaż cytatCement zacznie się baty w czwartej lidze czekamy
Ty się znasz też na piłce nożnej?
-
Farbowane lisy japa
-
Dojdzie 3 – 4 dobrych zawodników ogranych na poziomie IV ligi i spokojnie środek tabeli.
-
anonim (euI0YI) napisał(a):
Pokaż cytatGKS Warta jest już jedna nogą w A klasie. Za tydzień Chrobry sprawi łomot, a jak Pieńsk zapunktuje to ucieknie na 8 punktów i pozostali to samo.
Gdzie ci ten piensk ucieknie jak na ta chwile 5 drużyn leci bo luban raczej tez spadnie z 4 a z okregowki 4 to Juz na 1000% także doczytaj najpierw
-
otak (e3Ja0V) napisał(a):
Pokaż cytatGratulacje Panowie ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz!
Legsad Kościelec, bił a klasę, bił okręgówkę do bólu, zawodnicy po 40 bramek w okręgówce, weszli do 4 ligi i byli tłem. Po pół roku klub nie dał rady. Ja rozumiem ambicje Pana M. Pitery i szacunek ogromny za to brawo! ale naprawdę tu nie ma żartów jeśli chce się walczyć o najwyższe cele w przyszłym sezonie. Na środek tabeli + – starczy. Pucharem się nie sugerować bo to zawsze inna historia niż liga. Tu trzeba fajnych wzmocnień. Przykład Pawła Urbaniaka, w okręgówce topka, w IV lidze w łużycach (w tej jednej IV lidze) może 5 bramek w sezonie. To pokazuje naprawdę przepaść. Niemniej jednak fajnie, że zespół z okolic Bolesłąwca zagra w dolnośląskiej ekstraklasie! Powodzenia trzymam kciuki mocno!Ale tutaj jest większy fanatyk sponsorem jak w koscielcu uwierz a na pewno bogatszy
- 1
- 2