W tej sytuacji to mało ważne ile to kosztuje. Pytanie – po co komu kolejne boisko do piłki nożnej skoro inne sporty leżą i kwiczą. Miasto, gdzie mieszka kilkadziesiąt tysięcy ludzi a nie ma porządnej hali. Tragedia
Przeszło 4 mln zł dofinansowania na sztuczne boisko w Bolesławcu
Dyskusja dla wiadomości: Przeszło 4 mln zł dofinansowania na sztuczne boisko w Bolesławcu.
-
anonim (Avs4PZ) napisał(a):
Pokaż cytatCZY W bolesławcu wszystko musi TAK drogo kosztować?
-
Kolejne 4 miliony psu w dup….
-
Kolejny powód do przekrętów, czy ktoś jeszcze myśli rozsądnie w naszym mieście, że pieniądze idą w błoto.
-
a skorumpowana lokalna prokuratura… pod dywanik.., pod dywanik.
-
Ostatnie korupcyjne wynalazki:…. skwer za 1,5 mln na ul Cichej, pomost – łabędzie kolejny milion i 4 bańki w kanał na kolejny stadion.
Q.. wa dość rozpier…. ia kasy miejskiej. Ratuszowy skorumpowany przekręt pan Piotr Roman.
-
Za te pieniądze parkometry można by kupić – Romek co ty na to?
-
Ciekawe, kto będzie się zajmował tym wybudowanym obiektem, jest dotarcie, to trzeba będzie zarobić..? Oby nie padło to wszystko jak z Leśnym potokiem, że zamiast sztucznego boiska, będzie masa upadłosciowa, zagrodzona płotem i starzeć z psem pilnujący, aby ktoś trawy nie wynisł koło swojego domu.
-
rys (AFItMQ) napisał(a):
Pokaż cytatniczym się nie różnią od pisiorów.
Są gorsi ale kto mądry ten wiedział to przed wyborami.
-
Skorumpowany prezydent pan Piotr Roman szuka ochrony u posła z Platformy Obywatelskiej? Ciekawa sprawa.
100 mln złotych wydanych na zalane baseny czeka na rozliczenie a poseł dowiózł jeszcze 4 mln zł. Po co?
-
Będzie się brało będzie się działo
A na wiosce prezes Cementu wam pokaze jak się robi biznes w futbolu -
Pan Piotr Roman twierdził że baseny zostały obronione… przed powodzią czy łapówkami?
-
„ 5 marca 2026r. godz. 15:37, odsłon: 2638, Baseny przy Spacerowej zostaną rozbudowane. Wiemy, co powstanie za blisko 46 milionów złotych [WIDEO, WIZUALIZACJE] „Bolesławiec rozbudowuje Ośrodek Wodno‑Sportowy przy ul. Spacerowej – nowe zjeżdżalnie wodne, boiska,… Prezydent Bolesławca Piotr Roman i Robert Burzycki, wiceprezes TAMEX Obiekty Sportowe S. A.
Prezydent Bolesławca Piotr Roman i Robert Burzycki, wiceprezes TAMEX Obiekty Sportowe S. A. (fot. UM Bolesławiec)W ratuszu w Bolesławcu podpisano umowę dotyczącą realizacji II etapu inwestycji „Zagospodarowanie Ośrodka Wodno‑Sportowego przy ul. Spacerowej 24”.
Uroczystość odbyła się 5 marca 2026 r. w Sali Rajców. Dokument sygnowali prezydent miasta Piotr Roman oraz Robert Burzycki, wiceprezes i dyrektor zarządzający spółki TAMEX Obiekty Sportowe S. A., która została wykonawcą zadania.
Wartość kontraktu wynosi 45 967 325,23 zł, z czego aż 30 mln zł pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Dofinansowanie pokrywa ponad 65% wartości oferty wykonawcy.
Co powstanie przy ul. Spacerowej czyli przy bolesławieckich basenach? Największy kompleks zjeżdżalni wodnych w regionie……Boiska, infrastruktura sportowa i nowe przestrzenie rekreacyjne
Zakres prac obejmuje również szeroką modernizację i rozbudowę terenów sportowych:dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie ze sztuczną murawą (jedno spełni wymogi III ligi) , nową wiatę eventową do wydarzeń sportowych i kulturalnych, zaplecze szatniowo‑socjalne i techniczne, budynek techniczno‑magazynowy,
boiska do siatkówki plażowej, boisko wielofunkcyjne i trybuny terenowe, przestrzeń dla food trucków i kamperów, place zabaw, drogi dojazdowe, ciągi piesze i elementy małej architektury, remont amfiteatru, kortów tenisowych, wiaty grillowej i obiektów technicznych, ogrodzenie całego terenu. ”
Pan Piotr Roman już raz wziął kasę – 40 mln zł min. na 2 boiska do piłki nożnej ale boisk nie ma do dzisiaj.
-
A co się dzieje z kortami, które też kosztowały duże pieniądze, obraz n edzy i rozpaczy.
-
anonim (vkaDu) napisał(a):
Pokaż cytatSkorumpowany prezydent pan Piotr Roman szuka ochrony u posła z Platformy Obywatelskiej? Ciekawa sprawa.
100 mln złotych wydanych na zalane baseny czeka na rozliczenie a poseł dowiózł jeszcze 4 mln zł. Po co?
i ten kłopot z Barczykiem Romana„, hahaha
-
Jimi (qnPm8) napisał(a):
Pokaż cytatJak źle się dzieje w gospodarce to się buduje, obojętnie co, byle na kredyt, bo na kredyt to obroty banków minimum X2, obraz że bierzesz a dwa że oddajesz, a jak pośrednicy między tobą to jeszcze lepiej, bo raz że ktoś bierze, dwa że ci użycza, trzy że mu oddajesz, cztery że ten co użyczył ci oddaje temu co pożyczył:)
A robotnicy budują i zarabiają i jest PKB.
Tylko problem co dalej, jak trzeba później utrzymywać i dzieci nie ma do używania tego boiska.
Jak w Chinach był kowid i handel siadł to budowali puste miasta aby podtrzymać gospodarkę.z tego co wiem to mają być stanowiska dla kamperów kilka ale mają