Czytelniczka o stadionie: Dlaczego nie można z niego w pełni i swobodnie korzystać?

Dyskusja dla wiadomości: Czytelniczka o stadionie: Dlaczego nie można z niego w pełni i swobodnie korzystać?.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jest takie powiedzenie, jeżeli coś jest za darmo, to się tego nie szanuje. To samo się tyczy stadionu.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AjupfO) napisał(a):

    Bardzo dobrze że jest drobna opłata, dzięki temu nie ma żuli, szczyn i śmieci.
    Ps. Kino, baseny itp. też zbudowane z publicznych pieniędzy i co? za darmo?

    Pokaż cytat

    A byłeś na stadionie przed remontem, gdy był za darmo? Nie było cyt.: „żuli, szczyn i śmieci”. Ewidentnie nie korzystałeś ze stadionu, bo nie masz wiedzy w tym temacie, dlatego opłaty i fakt, że wiecznie jest zamknięty Tobie nie przeszkadza.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja myślę że to kolejna podpucha istotnych w ramach walki z władzami miasta. A ci co piszą te krytyczne komentarze to pewnie nigdy nie korzystali ze stadionu ale każdy powód jest dobry żeby się przyczepić. Przecież na stadionie Zagłębia Śląska Legii każdy z mieszkańców może iść za darmo sobie pokopać… Tylko nas jakaś klika rządzi i nie wpuszcza:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lepiej się biega po lesie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na Komuny nie ma opałaty i też nie ma żuli i szczyn. Czy ich w Ratuszu już całkiem popier…. naprawdę miasto które jest w stanie zapłacić Nowakowi kilkadziesiąt tysięcy za mazanie się gliną, Bregović – owi za koncert 350 tysiący, miliony wydaje na darmową komunikację!!! I oni SĘPIĄ 5 zeta za wstęp na stadion wybudowany z naszych pieniędzy!!! Qwa nie wierzę!!!! Aby do wyborów!!!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    barany po co głosujecie na kastę miejską, do puty głosujecie beznadziejnie to dobrze wam tak, nie płakać teraz

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e5iBoX) napisał(a):

    A ja myślę że to kolejna podpucha istotnych w ramach walki z władzami miasta. A ci co piszą te krytyczne komentarze to pewnie nigdy nie korzystali ze stadionu ale każdy powód jest dobry żeby się przyczepić. Przecież na stadionie Zagłębia Śląska Legii każdy z mieszkańców może iść za darmo sobie pokopać… Tylko nas jakaś klika rządzi i nie wpuszcza:)

    Pokaż cytat

    Co ty pierd… sz mówimy o stadioniku w 34 – tysięcznym miasteczku! On przede wszystkim ma służyć mieszkańcom żeby zażywali sportu. Nie każdy lubi biegać po ulicach i lesie. Niech sobie ludzie sami wybierają co jest dla nich lepsze!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kibic (qnPq4) napisał(a):

    Stadion winien być dostępny w określonych godzinach. I pod nadzorem w innym przypadku byłaby niezła melina

    Pokaż cytat

    To niech na wejściu posadzą ochroniarza a nie kasjera

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnQDG) napisał(a):

    To niech na wejściu posadzą ochroniarza a nie kasjera

    Pokaż cytat

    Carske zasady oplat nie ma nic u Niego darmo

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Hsgv (qnQDG) napisał(a):

    Na Komuny nie ma opałaty i też nie ma żuli i szczyn. Czy ich w Ratuszu już całkiem popier…. naprawdę miasto które jest w stanie zapłacić Nowakowi kilkadziesiąt tysięcy za mazanie się gliną, Bregović – owi za koncert 350 tysiący, miliony wydaje na darmową komunikację!!! I oni SĘPIĄ 5 zeta za wstęp na stadion wybudowany z naszych pieniędzy!!! Qwa nie wierzę!!!! Aby do wyborów!!!

    Pokaż cytat

    To ty chyba tam nie byłeś, przychodzi patologia która wszystko niszczy a bezdomni mieszkali pod takim materacem do skoków. Widać jaki z ciebie znawca tematu. Nie był ale wie. To samo było by na stadionie. Bardzo dobrze że jest kontrola a 2 zł to nie majątek. Tobie chodzi o to żeby się przyczepić a nie logicznie myśleć to pewnie i tak nie korzystasz

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e5iBoA) napisał(a):

    To ty chyba tam nie byłeś, przychodzi patologia która wszystko niszczy a bezdomni mieszkali pod takim materacem do skoków. Widać jaki z ciebie znawca tematu. Nie był ale wie. To samo było by na stadionie. Bardzo dobrze że jest kontrola a 2 zł to nie majątek. Tobie chodzi o to żeby się przyczepić a nie logicznie myśleć to pewnie i tak nie korzystasz

    Pokaż cytat

    Bezdomny terz czlowiek niejednokrotnie lepszy od ciebie problem bezdomnych w tym miescie mozna rozwiazac tylko nie ma w ratuszu kompetentnej osoby

  • 1
  • 2