Czytelniczka o stadionie: Dlaczego nie można z niego w pełni i swobodnie korzystać?

Dyskusja dla wiadomości: Czytelniczka o stadionie: Dlaczego nie można z niego w pełni i swobodnie korzystać?.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dymają nas z każdej strony

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj mosir nie ma ostatnio dobrej passy

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Stadion jest. Urzędnicy są i zawsze mają rację. Wszystko jest w należytym porządku

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak MOSiR może mieć dobrą passe skoro rządzi nim Dul a on nie liczy się z nikim no może poza Romanem. Na orce tablica nie działa, dno basenu w glonach, duchota bo wentylacji brak. Muzyka z głośników od kilku lat też nie leci. Za to obstawił Dulek orkę kamerami tylko po co??? Może za naprawy się weźcie bo z prysznica ledwo woda kapie wstyd

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobrze że jest drobna opłata, dzięki temu nie ma żuli, szczyn i śmieci.
    Ps. Kino, baseny itp. też zbudowane z publicznych pieniędzy i co? za darmo?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czego czytelniczka nie rozumie? To nie jest stadion dla mieszkańców, żeby go deptali i niszczyli. Miasto wszystko grodzi i wprowadza opłaty. Grodzi stadiony, grodzi parki, za chwilę za wejście do parku też będzie opłata. Zdejmuje ławki, żeby się naród nie rozsiadał. Chcesz siedzieć, siedź w domu. Chcesz mieszkańcu biegać, biegnij za autobusem, a nie po stadionie. Chcesz trenować, zapłać. Amen.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AjupfO) napisał(a):

    Bardzo dobrze że jest drobna opłata, dzięki temu nie ma żuli, szczyn i śmieci.
    Ps. Kino, baseny itp. też zbudowane z publicznych pieniędzy i co? za darmo?

    Pokaż cytat

    prawda jak wyzej dzisiaj byłem i biegałem na karte mieszkanca za 2 zł i w czym problem? wcześniej tak bo nie był w normalnych godzinach czynny teraz od rana można korzystać i super

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gdyby było ciągle otwarte i za darmo zaraz miłośnicy trunków zrobiliby tam melinę…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oni nie wiedzo po co jest taki obiekt. to jest ich dumą więc se nie pobierasz.. to taki pokaż, patrzcie mamy stadion. za komuny było lepiej. wladza do zmiany, tylko nie na PSL. bo na YT gadają o szpitalu. ale beka.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Stadion winien być dostępny w określonych godzinach. I pod nadzorem w innym przypadku byłaby niezła melina

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważam, że płyta trawiasta powinna być przykryta folią, żeby się przypadkiem nie zabrudziła, a krzesełka… najlepiej pod napięciem — tak dla spokojności ducha. Wtedy można spokojnie dyrektorować, prawda?:)
    Odpłatne wejście na miejski stadion w Bolesławcu zaczyna przypominać bardziej strefę ochronną niż miejsce dla mieszkańców i kibiców.
    Cieć za kasą, zamiast sprzedawać bilety, powinien monitorować dwunożnie stadion i reagować na ewentualne wybryki.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogie nieruchomości, drogi wynajem, drogie paliwo, drogie restauracje, płatny stadion… jakoś na starym stadionie pijaństwa nie było, tutaj są kamery i ochrona… najważniejsze, że prezes MOSiRu będzie miał stadion na rowku dla piłkarzyków, którzy nic nie osiągneli ani nie osiągną swoim graniem…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popytajcie w miastach gdzie stadiony są ogólnodostępne, jak wyglądają…? Jazda rowerkami i hulajnogami po bieżni, zniszczona murawa i wyposażenie stadionu… O gorszych rzeczach nie będę pisał. To, że stadion jest zamknięty, a opłaty za wejście symboliczne, to akurat najlepsza z możliwych decyzji.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Taki stadion, jakie władze grajdołu. Totalna porażka.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Tytus (AEryDc) napisał(a):

    Popytajcie w miastach gdzie stadiony są ogólnodostępne, jak wyglądają…? Jazda rowerkami i hulajnogami po bieżni, zniszczona murawa i wyposażenie stadionu… O gorszych rzeczach nie będę pisał. To, że stadion jest zamknięty, a opłaty za wejście symboliczne, to akurat najlepsza z możliwych decyzji.

    Pokaż cytat

    Leśny Potok był płatny i co z nim? Lodowisko było płatne i co tam z lodowiskiem? Orka jest płatna i jest w pełni sprawna? Termy są płatne i co, stolec nie pływa?:)

  • 1
  • 2