Może i powstanie a ile drzew przed basenami wytną żeby zrobić parking tego sie nie mówi bo poco. Może wkoncu klatkę zbudować żeby ludzie mieli jakieś połączenie z drugiej strony. wszystko na pokaz a nie z myślą o młodzieży dla nich niema nic. Leśny potok zamknięty tyle kasy poszło 😡😡😡😡. Lepiej było zbudować jakiś zajazd było by chociaż jakas atrakcja, a tak niszczeje.
Wielka inwestycja w Bolesławcu. Powstanie kompleks siedmiu zjeżdżalni wodnych
Dyskusja dla wiadomości: Wielka inwestycja w Bolesławcu. Powstanie kompleks siedmiu zjeżdżalni wodnych.
-
-
Naprawde slabo moze jeszcze nie jest za pozno zeby to powstrzymac. Dla kogo to jak dzieci sie mniej rodzi dla 50 +latkow 🧑🦽
-
Nareszcie wzięli się za Gałczyńskiego
-
A co zmalował???
-
A ja mam pytanie? Czy miasto zabezpieczy ten teren wałami przeciwpowodziowymi?
Aby cała ta inwestycja nie popłynęła z kolejną powodzią!!! -
Baju baju, będziemy w raju po 50 latach, jak to powstanie w grajdole. Wstęp ratuszowy to na pewno będzie 500 złotych.
-
gdzie (…) jest woda, plastikowe rury cyrk nie park… były super baseny dla całych rodzin i wszystkich pokolen… zmarnowano super obiekt
-
baseny czynne 2 mce w roku nie zarobią nic i co pójdą pod młotek jak lesny potok, ratusz to jednak banda nieudaczników
-
anonim (whBYn) napisał(a):
Pokaż cytatbaseny czynne 2 mce w roku nie zarobią nic i co pójdą pod młotek jak lesny potok, ratusz to jednak banda nieudaczników
To nie sa baseny po za tym pszynoszom potezne straty
-
Obwodnice robić to jest ważniejsze miasto ciągle w korku
-
Miasto powinno promować zdrowy tryb życia i uprawianie sportu. Mój syn 17 lat świetnie pływa. Ale latem nie ma gdzie popływać. Sadzawki na spacerowej nie nadają się do pływania. Byliśmy tam raz i więcej nie pójdziemy. Miasto wybiera zły kierunek rozwoju. Wszystko pod małe dzieci ktore szybko dorastają i zwiewają z Bolca bo tu nie ma co robić. Powiat przespał remont drogi 297 na Lwowek. Brak autobusów. Brak ścieżki ze Lwowka. Brak klubów otwartych wieczorem. Okoliczna młodzież też ucieknie. Bo to nie Miasto tętniące życiem tylko sypialnia i piaskownica
-
Kaja (AN0UEv) napisał(a):
Pokaż cytatMiasto powinno promować zdrowy tryb życia i uprawianie sportu. Mój syn 17 lat świetnie pływa. Ale latem nie ma gdzie popływać. Sadzawki na spacerowej nie nadają się do pływania. Byliśmy tam raz i więcej nie pójdziemy. Miasto wybiera zły kierunek rozwoju. Wszystko pod małe dzieci ktore szybko dorastają i zwiewają z Bolca bo tu nie ma co robić. Powiat przespał remont drogi 297 na Lwowek. Brak autobusów. Brak ścieżki ze Lwowka. Brak klubów otwartych wieczorem. Okoliczna młodzież też ucieknie. Bo to nie Miasto tętniące życiem tylko sypialnia i piaskownica
To jest kolumbari dlatego wlasnie miasto
-
Kiedy MOSIR otworzy ten z zazielenioną wodą i na wieczność nie sprzedany Leśny Potok, tak lubiany przez Bolesławan?.
-
Wielka inwestycja [ korupcja ] w Bolesławcu. Powstanie kompleks siedmiu zjeżdżalni wodnych?
-
3 czerwca 2026 roku Miasto Bolesławiec przekazało wykonawcy część terenu Ośrodka Wodno – Sportowego przy ul. Spacerowej 24, gdzie rozpocznie się kolejny etap inwestycji związanej z zagospodarowaniem tego obszaru.
Obecnie wykonawca przejął teren przeznaczony do prac rozbiórkowych. To pierwszy krok przed realizacją dalszych elementów projektu, którego pełny zakres zostanie zrealizowany po przygotowaniu dokumentacji projektowej oraz uzyskaniu wymaganych pozwoleń.
W ramach prowadzonych prac rozebrane zostaną m. in. budynek techniczny, stacja transformatorowa, dawna stacja odżelaziania wody, konstrukcja żelbetowa oraz komin. Roboty obejmą również demontaż instalacji, usunięcie fundamentów i uporządkowanie terenu po zakończeniu prac.
Za realizację inwestycji odpowiada firma TAMEX Obiekty Sportowe S. A. z Warszawy.
Jednym z głównych elementów drugiego etapu inwestycji będzie budowa kompleksu zjeżdżalni wodnych…, ”