Ruszył konkurs na dyrektora szpitala Bolesławiec-Zgorzelec. Rozstrzygnięcie już w czerwcu?

Dyskusja dla wiadomości: Ruszył konkurs na dyrektora szpitala Bolesławiec-Zgorzelec. Rozstrzygnięcie już w czerwcu?.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Coś to za szybko ten konkurs będzie rozstrzygnięty. pewnie wybrali prezesa z pół roku wczesniej

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7EFW) napisał(a):

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

    Pokaż cytat

    Przyda mu się kancelaria – prorocze słowa!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7EFW) napisał(a):

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

    Pokaż cytat

    Prorocze slowa… pewnie mu sie przyda:)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czas na zmiany tu Poczeba Dyrektora z jajami niektóre panie pielęgniarki ustawić do pionu niech wykonujemy swojom pracę jak należy Anię ublirzaci pacjentom

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mieszkańcy nie glupcy iż swój rozum mają.. Wiadomo że zostanie wyłoniony tenn sam..? tylko jak można na to samo stanowisko osobę przy której szpital się zadłużył? – naprawdę nie kumam tego.. t. omaszku

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (wo9VT) napisał(a):

    Mieszkańcy nie glupcy iż swój rozum mają.. Wiadomo że zostanie wyłoniony tenn sam..? tylko jak można na to samo stanowisko osobę przy której szpital się zadłużył? – naprawdę nie kumam tego.. t. omaszku

    Pokaż cytat

    Tyle afer juz i tyle jeszcze przed… trzeba sie spieszyc.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zesrany był żeby głosować żeby wygrał ostatnie wybory i co człowiek zagłosował i w odbytnicy tak głęboko teraz ma to. Nas.. nic się nie zmieniło.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten szpital w jakiejkolwiek konfiguracji to totalna porażka. Kogo stać nie chce się w nim leczyć. Może pan starosta przejmie stery? Przecież jest najmądrzejszy we wsi.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko poślica z czarodziejską różdżką.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skromne kryteria konkursowe jak na tak odpowiedzialny organizm gospodarczy.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    „Ruszył konkurs na dyrektora szpitala Bolesławiec – Zgorzelec. ”

    Gabrysiak dostał przyspieszenia po sieci spółek opisanych przez mieszkańców i istotne.pl.

    Starosta ma się czego bać;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cara chlopcy muszom miec cieplutko ostatnimi czasy

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7EFW) napisał(a):

    Na miejscu Barczyka wynająłbym kancelarię i jechał z pozwami za niektóre wypowiedzi tu. Widać macie grube portfele, gratuluję.

    Pokaż cytat

    Kancelaria bedzie dobrym pomysłem„przyda się bardzo dyrektorowi w najbliższym czasie;)

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AL2Ym0) napisał(a):

    „Ruszył konkurs na dyrektora szpitala Bolesławiec – Zgorzelec. ”

    Gabrysiak dostał przyspieszenia po sieci spółek opisanych przez mieszkańców i istotne.pl.

    Starosta ma się czego bać;)

    Pokaż cytat

    To nie transparentne Panie Starosto Tomaszu Gabrysiak