Brawo, brawo, brawo, życzę dalszych sukcesów w zawodach i spełnienia marzeń oraz jeszcze raz brawo. Może teraz władze miasta docenią Wasze treningi ciężką pracę i promocję naszego miasta na cały kraj. Brawo dla całego klubu oraz trenerów.
MKS Bolesłavia Mistrzem Polski U20. Zadecydowały 0,002 sekundy
Dyskusja dla wiadomości: MKS Bolesłavia Mistrzem Polski U20. Zadecydowały 0,002 sekundy.
-
-
Gratulacje!
-
Brawo!!! Mamy świetnych lekkoatletów którzy od lat zdobywają medale na ważnych imprezach! A teraz jeszcze piękny stadion lekkoatletyczny i super sprzęt. Tak trzymać!!!
-
I co z tego. Piłka nożna górą, a reszta to byle co. Kto ogląda lekkąatletykę? Chyba zgredy hej.