Od dziś ważna zmiana. Kask obowiązkowy na rowerze i hulajnodze

Dyskusja dla wiadomości: Od dziś ważna zmiana. Kask obowiązkowy na rowerze i hulajnodze.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejna wolność zabrana ludziom przez pasożytniczą klasę polityczną.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ej7jDB) napisał(a):

    Kolejna wolność zabrana ludziom przez pasożytniczą klasę polityczną.

    Pokaż cytat

    Cos w tym jest

    Niby dla bezpieczeństwa xD

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Może niech nas zamkną w klatkach będzie najbezpieczniej

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (w9vPe) napisał(a):

    Cos w tym jest

    Niby dla bezpieczeństwa xD

    Pokaż cytat

    Najpierw ustalili wysokość mandatu. Podobnie jak knuje o apteczkach obowiązkowych, nic jeszcze nie wiadomo, prócz wysokości mandatu za brak. Taka tuskowa troska o bezpieczeństwo!

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    W przypadku osób wyżej wypowiadających się, faktycznie szkoda kasku – tam nie ma co ochraniać – bo mózgu i rozumu brak

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    mimi (vkaZX) napisał(a):

    W przypadku osób wyżej wypowiadających się, faktycznie szkoda kasku – tam nie ma co ochraniać – bo mózgu i rozumu brak

    Pokaż cytat

    W twoim przypadku, kask też będzie zbędny, gdyż łeb już masz zakuty i dodatkowo smycz na karku.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (w9vPe) napisał(a):

    Cos w tym jest

    Niby dla bezpieczeństwa xD

    Pokaż cytat

    Tak tak, pasy w autach też miały być dla bezpieczeństwa. I co? Dalej ludzie giną!; D

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kiedyś ktoś zrobi gryla i spali altankę, później drugi spali wiatę i nie będzie już robienia gryla bo kara 500 zł:)
    Dla bezpieczeństwa oczywiście.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zastanawiam się dlaczego przepis dotyczy tylko dzieciaków? A co z dorosłymi?
    Wszyscy powinni mieć taki obowiązek.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kojot (vkaOk) napisał(a):

    Zastanawiam się dlaczego przepis dotyczy tylko dzieciaków? A co z dorosłymi?
    Wszyscy powinni mieć taki obowiązek.

    Pokaż cytat

    Bo tak naprawdę dzieci nie są Twoje, należą do rządu, i jako przyszłych podatników rządu łaskawie pozwala i nakazuje Ci o nie dbać, gdyż gwarantują im, po pierwsze podatki, po drugie głosy.