Policja

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zaś poranne dmuchanko. I bardzo dobrze. Pijaków eliminować z dróg. Tylko dlaczego stoją poza miastem? Czy ci pracujący mieszkańcy miasta mają przyzwolenie, bonus. Koncentracja na wioskowych. Miasto może chlać! Ok, powiecie, że też z miasta pracują poza nim. To macie pecha. Bo gdybyście pracowali w mieście, to byście byli zwolnieni z porannego dmuchanka.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wystarczy wypić 0,5 octu