Mieszkanka alarmuje o podnajmie mieszkań TBS. Prezes: „Proszę wskazać adresy”

Dyskusja dla wiadomości: Mieszkanka alarmuje o podnajmie mieszkań TBS. Prezes: „Proszę wskazać adresy”.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (whByT) napisał(a):

    nie ma teraz zadnej budowy to nie ma mieszkan

    Pokaż cytat

    jak nie masz pleców to zapomnij; – )

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Emil, to Emil. Takie lakonicznie stwierdzenie. Prezesi i politycy w tym kraju nic nie słyszą, a tym bardziej nie widzą.

  • 1
  • 2