modernizacja za tyle kasy szok
Dwa Orliki w Bolesławcu przejdą wielką modernizację. Miasto wyda ponad 2,6 mln zł
Dyskusja dla wiadomości: Dwa Orliki w Bolesławcu przejdą wielką modernizację. Miasto wyda ponad 2,6 mln zł.
-
-
Tanio – ale dobra skarbonka na koszty normalny czlpwiek to za pienadze postawil z 6 nowych
-
A drogę w Otoku kiedy…? Zmodernizuje nie.
-
Oooo po co jak pustkami swieca Łby w telefonach grają najpierw drużyna potem boisko
-
Przecież to boisko przy szkole nr 1 ul. Jana Pawła II było niedawno robione. Poszło dużo pieniędzy i tak właśnie wywala się nasze pieniądze na byle co.
-
anonim (qnPlk) napisał(a):
Pokaż cytatPrzecież to boisko przy szkole nr 1 ul. Jana Pawła II było niedawno robione. Poszło dużo pieniędzy i tak właśnie wywala się nasze pieniądze na byle co.
bzdura… to był pierwszy orlik w Bolesławcu, zrobiony około 20 lat temu… niedawno zrobili plac zabaw – niewypał. Kasa w błoto, wszystko zarasta trawą, teren nie równy… huśtawka cała telepie…
-
Ile można zrobić za taką sumę? Tak czy siak będzie się ćwiczyło.. czasami. Widzę z okna podobne boisko na którym popołudniami do późnego wieczora trwają zbiórki popalającej młodzieży. I popijającej rónież.
-
Tomek (AFI4kc) napisał(a):
Pokaż cytatA drogę w Otoku kiedy…? Zmodernizuje nie.
Zgłoś się to wójta…