Dwa Orliki w Bolesławcu przejdą wielką modernizację. Miasto wyda ponad 2,6 mln zł

Dyskusja dla wiadomości: Dwa Orliki w Bolesławcu przejdą wielką modernizację. Miasto wyda ponad 2,6 mln zł.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    modernizacja za tyle kasy szok

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tanio – ale dobra skarbonka na koszty normalny czlpwiek to za pienadze postawil z 6 nowych

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A drogę w Otoku kiedy…? Zmodernizuje nie.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oooo po co jak pustkami swieca Łby w telefonach grają najpierw drużyna potem boisko

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przecież to boisko przy szkole nr 1 ul. Jana Pawła II było niedawno robione. Poszło dużo pieniędzy i tak właśnie wywala się nasze pieniądze na byle co.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qnPlk) napisał(a):

    Przecież to boisko przy szkole nr 1 ul. Jana Pawła II było niedawno robione. Poszło dużo pieniędzy i tak właśnie wywala się nasze pieniądze na byle co.

    Pokaż cytat

    bzdura… to był pierwszy orlik w Bolesławcu, zrobiony około 20 lat temu… niedawno zrobili plac zabaw – niewypał. Kasa w błoto, wszystko zarasta trawą, teren nie równy… huśtawka cała telepie…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ile można zrobić za taką sumę? Tak czy siak będzie się ćwiczyło.. czasami. Widzę z okna podobne boisko na którym popołudniami do późnego wieczora trwają zbiórki popalającej młodzieży. I popijającej rónież.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    Tomek (AFI4kc) napisał(a):

    A drogę w Otoku kiedy…? Zmodernizuje nie.

    Pokaż cytat

    Zgłoś się to wójta…