„Chłopak z Bolesławca” wygrał z bukmacherem. Dobrze obstawił wynik, ale firma nie chciała wypłacić pieniędzy

Dyskusja dla wiadomości: „Chłopak z Bolesławca” wygrał z bukmacherem. Dobrze obstawił wynik, ale firma nie chciała wypłacić pieniędzy.


  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Patryka Jakim już się dobrali, za wszystkie oszustwa odpowie, już jest wniosek o uchylenie imuninitetu posła.

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    7 lat to trwalo?? co za miernota… kraj z dykty i kartonu goownem ulepiony…

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A według mnie dobrze ze 7 lat dostanie jeszcze chłopak odsetki 2% od 320tys to dla niego lepiej jak by z 10lat to trwało czysty kapitał jak nie zapłaci to komornik

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    A wy wszyscy bo co Patryk jaki że to PiS to odrazu posądzanie wejście już przestańcie prześladować co źle to już PiS poczekajcie jak teraz elita Tuska będzie kradła te pieniądze które dostali z uni europejskiej poczekajcie jak zaraz wszystko pójdzie w górę kto zapłaci te odsetki z saffe my Polacy będziemy płacić 40 lat bo ja już nie dożyje ale nasze dzieci i wnuki będą placic

  • Cytuj Zgłoś nadużycie

    chłopak? to ile On miał lat jak obstawiał?

  • Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (elUXZk) napisał(a):

    chłopak? to ile On miał lat jak obstawiał?

    Pokaż cytat

    Bo to niechciana ciąża